Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 26.1.2018
My jsme pouzivali Lebisovy truhliky pro previsle muskaty mnoho let a naprosta spokojenost.previsy se blizily 1m -pred par lety 2.misto v mestske soutezi.od lonska mame jine zabradli na balkone tak uz je budu vyuzivat jinak, mimo jine na sadbu rajcat.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.1.2018
Když 23.1. už vypadají sazenice jako ty, které vysazujete v květnu na záhon, to Vám blahopřeji a těším se na zprávy, co s nimi ted do začátku května, to jest 14 týdnů budete dělat. To je ten faktor času. Jinak zalévám odstátou vodou z vodovodu.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2016, 23.1.2018
Pokud to chcete sázet ven na záhon, tak se obávám, že budete říkat a psát že "to jde moc rychle" ještě minimálně tak 10 týdnů, než to s rizikem a pod netkanou textilii budete moci dát ven.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.1.2018
Přesně jak píšete - kdysi už jsem to sem napsal a byl jsem velkou většinou vypískán, tak jsem to nepsal ted znovu: za starými okny se mojí sadbě daří mnohem lépe než za plastovými.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.1.2018
Vysévat v březnu a svítit tomu asi nikdo nemyslí vážně. I výsevy první týden v únoru v "normálním" pokoji at na východ nebo na západ jsem nikdy nesvítil, táta za to kdysi dávno dával alobal. Seju kolem 2.2. za 3-4 týdny přepíchám a od března už... celý příspěvek >
Papriky 2018, 16.1.2018
Já to dělám klasicky-nějaký kelímek, výsevní substrát, semínka ca 5 mm hluboko odhadem, postříkám vodou, přehodím igelitový pytlík a dám na prkýnko přímo na topení. Myslím, že teplo je velmi důležité, ne to dát někam na ledničku, říkával prof.Meisl... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.1.2018
Pan Milan se ptal kolik litru zeminy je treba atd. Az do podzimu a ja jsem se domnival ze to mysli pro rajcata ze sveho prosincoveho pokusu.ze se daji rajčata vysevat postupne vim.h.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.1.2018
Teda já nevím, ale moje zkušenost je, a i co jsem slyšel jinde, tak rajčata mají prostě nějaký čas a potom odejdou nebo už prostě odplodí a hotovo. Nejsem si jistý, jestli rajčata z výsevu někdy v polovině prosince vydrží do podzimu, tj. října? I co... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
No jestli nas pan Danicek tak trochu nehoupe, jak rikava muj deda.Napred zde psal, ze nepozna rajce od plevele, jestli se daji rajcata mnozit listy a podobne perly a ted se vytasil se skoro 9 kg rajcat na rostlinu a udelal totalni amatery z nas.No... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Ja bych se s Vami k te sazce pripojil.Sam to takhle presne nevazim, asi jsem nekdy zacal, ale prestalo mne to casem bavit.je mi to v podstate jedno, poznamenam si jen odrudy ktere z nejakeho duvodu nesly a ty uz nedavam. Honza z mobilu..
Rajčata 2018, 10.1.2018
Dobrý den - skoro 9 kg rajčat na jednu rostlinu je myslím nadprůměrný výsledek. Mohu vědět čím jste to hnojil??
Papriky 2018, 7.1.2018 Obsahuje fotku
Malá inspirace pro pěstitele kořeninových paprik z Madarska - polovina září 2017. - papriková vesnice Bátya u Kalocsi.
Rajčata 2018, 28.12.2017
Paní Irina Zacharias z Maxhuette-Haidhof pár desítek km za Rozvadovem, která pěstuje rajčata a přes web prodává i semena, známá i z filmu Oslava rajčat, který zde byl nedávno vzpomínaný, k novoročnímu přání přidala i hodnocení sezony 2017,které možná... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 22.12.2017 Obsahuje fotku
Vzpomínka na léto a aktuální pozdrav z Palerma.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 14.12.2017 Obsahuje fotku
Tak pochopitelně že Stekowics nezalévá, můžete se tam jet podívat. Nemá tam žádnou závlahu, to by tam musel běhat po ránu s konví po těch polích. Já na záhonu taky nezalévám. I v těch největších vedrech - 2015 to bylo?? - skoro 2 týdny kolem 35... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika