Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Myslím že zajímavý by byl pokus vysévat stejnou odrůdu po měsíci, poprvé tedy třeba toho 2.12. a skončit 2.4. například. A porovnat kdy dozraje první rajče. Jestli by se nezjistilo že 2.12. rovná se 2.1.,  nebo i 2.2. nebo že se doba sklizně... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Zajímavé! Se zájmem sleduji. Není mi sice moc jasné, proč někdo, kdo nepozná rajče od plevele začíná s výsevem 2.12. a ne v nějakém normálním čase, ale proč ne. Mít plody brzy je určitě i mým cílem, rozložit sklizeń na ca půl roku od?? konce dubna do... celý příspěvek >
Rakytník, 11.8.2017
Ano, prostě sklizeň je jediná náročná práce u rakytníku..nic není zadarmo. Kilo mi trvá hodinu, to mám za ty roky odzkoušené. Loni i letos mi sladkou Krasavici sklidili špačkové, to dříve nebylo. Na Leikoru dneska odpoledne natáhnu sít. Na trhání... celý příspěvek >
Co to zasadili ve Varšavě?, 8.8.2017
Protože zde vznikly určité nejasnosti, oslovil jsem naše dvě renomovaná zahradnictví / Krulichovi, Lebiš / a rakouskou Bella Floru. Dosud dvě odpovědi a Krulichovi i Bella Flora se shodli, že se jedná o impatiens Nová Guinea.
Sklizeň 2017, 8.8.2017 Obsahuje fotku
Santa Clara - 8 plodů celkem dnešní sklizeň z jedné rostliny.  Amana Orange pro mne jedno z nejlepších rajčat - slogan, pod kterým se prodává v Rakousku podle mne nelže: jednou na zahradě, už pořád na zahradě.
Sklizeň 2017, 2.8.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem našel sáček od těch Varšavských. Ano, Volkov je plodný a do protlaků ideální. Mohu se zeptat na tu pečenou rajčatovou omáčku? My děláme protlak nebo kečup tomu říkáme, letos už z 15 kg, loni 24 kg. Sto procent rajčat, mezi známými a... celý příspěvek >
Co to zasadili ve Varšavě?, 2.8.2017
děkuji...
Co to zasadili ve Varšavě?, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Na jedné varšavské křižovatce mne zaujal tento záhon. Co to prosím je?
Sklizeň 2017, 1.8.2017 Obsahuje fotku
"Malinová" rajčata jsou v Polsku velmi rozšířená - měl jsem Slezskou Malinu, kterou E. Stekowics považuje za jedno z nejchutnějších rajčat vůbec. Loni jsem koupil semena Varšavské maliny, má bramborový list, mám ji na zahradě. Kdyby někdo chtěl v... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 31.7.2017 Obsahuje fotku
Tady sklízel někdo jiný: pátek ráno na varšavskíém trhu Mirowska.
Sklizeň 2017, 20.7.2017 Obsahuje fotku
Tak rajčata nedozrávají jen dříve, ale hlavně protože tady od 30.06. skoro denně něco spadne tak masáci praskají. Takže výroba kečupu už se rozběhla. Ještě k těm zeleným rajčatům - na trzích v jižní Evropě jsou jich všude hromady. Co z nich vlastně... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.7.2017
Tak nevědí co pěstují. Já jsem na facebooku jedné paní z Ruska viděl "Kosmonauta Volkova". Ten můj vypadá plně jinak. Když jsem to jen konstatoval, tak odpověděla, že má semena přímo od šlechtitele Maslova nebo tak nějak. Tak taky ted nevím, jak... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Malý příspěvek do debaty zde odstraňovat nebo neodstraňovat spodní listy u rajčat. Profesionální zahradnictví na Mělnicku dnes odpoledne, odrůda Start 1. Vzdálenost mezi rostlinami odhadem 20 cm.  Narovnat to neumím, sorry jako:-))
Sklizeň 2017, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Za jedno z nejhezčích rajčat považuju dvojbarevný Burrakas Favorit. Dozrávají už i masáci z Ruska a to i venku. Další oblíbenec Santa Clara ještě nějaký čas potřebuje. Tři dni jsem na zahradě ted nebyl a dneska jsem koukal, jak to zčervenalo.... celý příspěvek >
Co je s rajčaty?, 11.7.2017
Asi na to budou některé odrůdy náchylnější - objevilo se mi to jen u odrůdy Vitamina 2-3 plody. Ted už to vypadá ok bez nějakého zásahu. Okolní masáci jsou v pohodě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika