Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky nerostou a jsou žluté, 28.5.2017
Na jedné odrůdě paprik mám podobně černý list - nijak to neřeším, myslím, že je to od slunce, jak jsem je dal do foliáku ven. Mladé listy budou už určitě ok. Jak už je výše, stříkat toto kuprikolem nemá smysl.
A zase ty fleky na listech rajcat, 15.5.2017
Podle mne jsou ty rajčata jednoznačně ulitý, tj, moc vody. Myslím že to byl pan Vetvička kdysi v Receptáři, kdo pravil, že největším nepřítelem rostlin je voda. Já jsem zapomněl ted na okně jednu papriku a v sobotu měla úplně svěšený listy,... celý příspěvek >
Rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2017 Obsahuje fotku
Ve foliáku mám rajčata od 11.04., venku od 3.5. Dneska ráno jsem to odstrojil, venku pod netkanou textilií přežily všechny bez úhony. Vyřazená 55 cm dlouhá bidýlka od papouška která zamezila dotyku rostlin s textilií nahradily spirály. Zalil jsem... celý příspěvek >
Jak ostříhat nový stromek, 11.5.2017
Také jsem si loni a letos pořídil dvě broskvoně tak mne toto téma zajímá, protože se stříháním broskvoní mám podobné "zkušenosti" jako původní tazatel. Můj amatérský dotaz k náčrtku z 11.04. - proč se nechají budoucí větve až vlastně ve druhém patře... celý příspěvek >
Postřik na pilatku, 13.4.2017
To tady už kvetou několik dní. Je sice ošklivě, ale každý den se sluníčko proklube na nějakou dobu a to teplota vyletí nahoru a stromy začínají bzučet.
Postřik na pilatku, 13.4.2017
Já ho loni použil a švestek jsem měl plné stromy. Jen jsem si nepoznamenal dávkování bohužel, asi jsem ho někde tady v diskuzi tehdy našel ale ted to nemůžu najít.
Postřik na pilatku, 13.4.2017
Prosím o dávkování Mospilanu proti pilatce na slivoních. Děkuji.
Rajčata 2017, 10.3.2017
To je pochopitelně nesmysl - že rajče potřebuje hodně vody.  Rajče skvěle vegetuje a plodí bez jakéhokoli zalévání, stačí mu voda z nebe. Kořeny rajčete si vodu vždycky najdou. Jdou mnohem hlouběji než 40-50 cm.Nikde na polích v jižní Evropě... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.3.2017
Přesně jak píše Petr z H. Používání pro potravinářské účely přece není to, že v tom budu pěstovat rajčata. To je podle mne ta polévka v tom vědru. A o tom ten prodejce psal.
Přihnojování přísad papriky, 9.2.2017
Já ničím. Zaseju do subtrátu pro výsev a množení ca 0,5 cm hluboko, zaleju rozprašovačem, přikryju igelitovým pytlíkem, dám na časopis na topení. Po ca 7 dnech začnou klíčit, přendám za okno aby měly světlo. Po dalších ca 3 týdnech přepíchám po jedné... celý příspěvek >
Neznáte tento druh jahody?, 30.1.2017
Možná se zeptejte pana Hanče v Jahodárně Vrańany, mají www nebo FB.
Papriky pro 2017, 26.1.2017 Obsahuje fotku
Přesně. Dělám to tak již mnoho let.Poprvé jsem tu papriku přivezl z Londýna, nyní už jsou plody léta i u nás v supermarketech. Vezmu semena, zaseju, klíčivost skoro 100 procent, rostliny od počátku silné, neskutečná úroda jak se píše výše. Dozrávají... celý příspěvek >
Jak zpracovat nezralou papriku (větší množství), 2.1.2017
Na jedné přednášce o pěstování paprik a rajčat jsem slyšel informaci, že jíst zelené nezralé papriky je stejně "zdravé" jako jíst nezralé zelené meruňky.
Jak na vlastní semínka, 4.9.2016
Papriky jsou jednoduchý - prostě je vybrat, nechat uschnout, dát do nějakého pytliku a je hotovo. Rajčata - vyberu semínka z plodu-rozkrojit plod horizontálně uprostřed. Dám do skleničky, misky s vodou, nechám ca 3-4 dny, scedím, z cedníku... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Díky za upozornění, určitě kouknu. Na té slovenské Tv mě to uniklo.  Zrovna dneska k obědu bude salát z dvojbarevnýho 450g Burrakas Favorit který pochází od Stekovicse..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika