Příspěvky uživatele - 167.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 9.7.2017
Ty "rusy" v diskuzi zde, to je myslím podobné - stejné jako dělají v Německu Senfgurken. Ti na to mají dokonce speciální odrůdy, např. Riesenschal se myslím jedna jmenuje.Co jsem četl, tak to sklízí až hodně zralé-skoro přezrálé, někdy je... celý příspěvek >
Marhula na susenie a zavaranie, 6.7.2017
To sem potom prosím dejte fotky jak to se sušením dopadlo. Loni jsem sušil u 24h otevřeného okna na jih švestky a usušily se parádně.  Pochopitelně za několik, 5-6 odhadem, dní. Byly to malé "klasické" švestky, rozpůlené. Letos tam bohužel... celý příspěvek >
Festival papriky Kalocsa 2017, 6.7.2017
Když jsem ted odpovídal na to paprikové téma, tak hned přidám jeden tip: Festival papriky v madarském městě Kalocsa se letos koná 15. a 16.září. Jak jsem našel na internetu, dokonce jedna česká CK tam pořádá zájezd, kdo by nechtěl řídit až na jih... celý příspěvek >
Kolik plodů na paprice, na lilku, 6.7.2017
Na paprikách jsem květy nikdy neredukoval. Myslím, že ne ze všech květů budou plody - příroda si poradí sama. Někdo doporučuje vyštípnout první květ.Když to ale řeknete madarským pěstitelům, že vyštipujete první květ, budou nevěřícně kroutit hlavou a... celý příspěvek >
Narančila, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Nenašel jsem dozadu na tomto foru nic o narančile. Najaře jsem v Kruhu neodolal a jednu sazeničku přivezl. Už je toho plná polovina balkonu, rostlina vypadá nádherně a už má poupata. Vedle banánovníku piccolo a křenu wasabi dominuje.  Má někdo s... celý příspěvek >
Strihani staloplodocich malín, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Maliny které plodí na loňských prutech (např. Glen Lyon) ustřihnu když odplodí, tj. někdy v srpnu. Mezitím už rostou nové výhony, které zredukuji-slabé ustřihnu. Na těch bude úroda za rok. Příští jaro je zkrátím asi o třetinu. Odrůdy, které plodí na... celý příspěvek >
Rakytník, 2.7.2017
Opravdu? Já pěstuji rakytník na dvou místech a připadá mi, že je to plevel at samec nebo samice. Nejstarší Leikoru, odhadem minimálně 10ti letý keř jsem chtěl zlikvidovat, tak jsem koncem zimy uříznul, nechal jenom kmen a už z něj obráží malé... celý příspěvek >
Rajčata spodní listy, 30.6.2017
To některé odrůdy hlavně ve foliáku dělají - asi se mají moc dobře. Většinou to utrhnu. Jinak nejspodnější listy pod plody které jsou nejníže odstraňuju mnoho let a myslím, že fotosyntéze to neškodí. Tyto listy plody stejně nezastiňují. Kdysi dávno... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 28.6.2017
Pěkný..kdy jste tu Sofii sel??
Sklizeň 2017, 25.6.2017
Co to je za odrůdu? To máte zvenku nebo foliák/skleník? U mne jsou okurky vždycky záležitostí července - letos počítám kolem 10.7. první sběr. Protože to nestříkám tak po ca 5-6 týdnech to pravidelně odejde- bud zplesniví nebo to na černé folii... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 20.6.2017 Obsahuje fotku
Víceméně už asi sklízíme nebo se ke sklizni blížíme. Vlákno Rajčata má přes 400 příspěvků a než se mi natáhne můžu si uvařit kafe. Pojdme tedy jako v minulých letech soustředit naše sklizně do nového vlákna. U mne to začínají každoročně Berosy a... celý příspěvek >
Netradičná zelenina, 20.6.2017
V zahradnictví v Kruhu jsem letos neodolal a koupil křen Wasabi. Mám ho ve stínu na balkoně v nádobě. Vede si dobře, jen ted asi zachutnal dřepčíkům, když jsem ho asi tři dni kvuli cestě nerosil. Má s ním někdo zkušenosti? Hlavně by mě zajímalo, kdy... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 8.6.2017
Já si myslím úplně to samé jako Petr z H.. objevuje se něco podobného i u paprik.
Rajčata 2017, 7.6.2017
To je paráda.Taky si myslím, že se trocha té námahy vyplatí pro co nejranější sklizeň rajčat. Paní Svetlana z Ruska která se před léty krátce do diskuze zde zapojila zveřejnila na facebooku fotku zralých rajčat 25.3.2017. Jednalo se o odrůdu Ola... celý příspěvek >
Paprikám usychají vrcholky, 28.5.2017 Obsahuje fotku
Používám substrát od Agra viz foto mnoho let a nikdy jsem s ním problémy neměl. Spotřebuju ho dost pytlů, dávám do něj všechno. U nás stojí pytel 110-120 korun tak nevím, jestli je to levný substrát? I při přesazení paprik a rajčat na záhon dám pod... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika