Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištu na pilu Stihl - Duromatic nebo Rollomatic E, 10.2.2009
Podívejte se na nové pily, jaké mají od výrobců osazeny lišty. Na pilách jsou téměř výhradně i u silných typů lišty s roltopem. Je to logické i praktické. Taková lišta je ekonomičtější při velkých rychlostech řetězu a klade menší odpor. Pouze při... celý příspěvek >
Úprava Vari, 10.2.2009
Mě nešlo o lepší jízdu na nerovném terénu, ale právě o vyšší průjezdnost terénem s naloženou vlečkou.To byl druhotný efekt, že malotraktor jede lépe po nerovné cestě.  To, co vidíte, je z pohledu utáhnutí nic, protože to je prudký kopec, který... celý příspěvek >
Kultivator MS 07 IN, 9.2.2009
Když už tento malotraktor, tak nepočítejte s náročnější dopravou - např. v lese, nebo na delší vzdálenosti.Vari je sice dražší, ale mám rotavátor pouze přehozením motoru, potom přehodím motor a seču, když jej dám na DSK 317, mohu orat, nebo... celý příspěvek >
Úprava Vari, 9.2.2009 Obsahuje fotku
Popis, jak jsem to dělal je zde - Naviják na Vari/ technika orby. Fotky jsem už také nenašel, ale nevím už, kam jsem je tehdy vložil. Nejdůležitější je prodloužení spojovací tyče(musí mít délku, aby se dala dotáhnout matka a zajistit, ... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 7.2.2009
Jen pro ujasnění J2071= H 371XP a J 2171= H372XP. Těch Jonseredů je v provozu v našem okolí přece jen o dost méně. Další věc je, že některé modely J mají jinak natočenou přední rukojeť, což pro mě působí nepřirozeně. Ale motoricky je to stejné s HQ.... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 7.2.2009 Obsahuje fotku
Ještě k těm otáčkám. Podle návodu a technických dat i zkušebny jsou otáčky při max. výkonu u H 371XP 9600 u 372XP se to liší 9500-9600, u H 365 9300. Max povolené otáčky jsou H 371XP a 372XP 13500 a H 365 12500. Tak potom pokud nastavujete na nižší... celý příspěvek >
Jakou pilu na sruby?, 6.2.2009
Každá z těchto pil je ideální na jiné řezání. Lze to kombinovat, ale zatímco 656 bude mít v silném dřevu problémy 6400 bude na slabé dřevo značně předimenzovaná. Hodně záleží na předpokládaném objemu a průměrech řezaného dřeva. Zásadní je u těchto... celý příspěvek >
Jakou pilu na sruby?, 6.2.2009
Jsem rád, že jste si ještě příspěvek přečetl, než jsem ho smazal. Jak jste se po dotazu opět ozval, tak je jasné, že jste skutečně chtěl poradit. Mám z toho pocit, že úmyslné příspěvky, které způsobí, že se 2 hádají a 3 se směje přibývají. Proto jsem... celý příspěvek >
Řetězová pila Makita DCS520, 27.1.2009
To je stejná pila s nižším výkonem 2 kW - objem 43ccm.
Stihl ms 230 olejové čerpadlo, 27.1.2009
Máte možnost před demontáží zkusit vypláchnout olej. nádržku a ověřit, zda není problém v ucpání - zalepení vedení oleje. Ale jistější je demontáž a vyčištění celého vedení a ověření stavu čerpadla. seznam dílů
Řetězová pila Makita DCS520, 27.1.2009
Farm Makita DCS 520 je Dolmar 111. Tento model odpovídá konstrukčně i shodností dílů profi D115i, pouze má nižší výkon při stejném objemu a jiné díly motoru(válec píst). Je to dost podobné jako u PS 4600/5000 a PS460/500. Ale u nové řady došlo ještě... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009 Obsahuje fotku
Tady je to o tom, co Vás více osloví. Osobně bych bral PS 7300, která má na daný objem nejvyšší výkon z této řady - literleistung koeficient 60,3. Dále má kroutící moment 4,8(test4,9Nm), což není o tolik méně a má spotřebu samozřejmě nižší při řezání... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Pro 50.4, zdá se, že svůj nedostatek znalostí vyrovnáváte tím, že se vyžíváte v uvádění podružných a navíc nepřesných informacích. Já jsem někde uvedl, že kroutící moment je důležitý pro řetěz a ne pro klikovku. Co to plácáte??? Vždyť je to celé o... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 26.1.2009
Nepřeháněl bych nutnost blízkého servisu. Většinou je to zajímavé a nutné pro profi a větší firmy. Jinak je to pro běžného uživatele místo, které bude navštěvovat velmi málo, pokud bude dodržovat návod a vybere si kvalitu. Je to také místo, kde si po... celý příspěvek >
Husqvarna versus SD, 25.1.2009
Nevím, co se Vám nelíbí. Až teď se ozýváte - nelogické, přitom příspěvky z této IP snadno porovnatelné, že jsou od stejného autora jsem doložil a srovnal mezi sebou, mohu zopakovat. Ale bylo to smazáno, neboť jsem byl v daném tématu znovu bezdůvodně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika