Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová píla zn. Timbertech, 22.1.2009
Tady se nedá, než konstatovat, že p. s el. pilou ještě nepracoval, nebo již hluk nemá co poškodit, jinak nechápu...
Elektrická stihlka pre ženu, 22.1.2009
V tomto jednoznačně souhlasím s Gl., neboť motor v ose je lepší pro muže - zápěstí na předním držadle, ovladatelnost, z toho vyplývá, že pro ženu to bude ještě větší výhoda. Mě osobně vůbec nevadí, když je uvedeno více možností a srovnání. Potom to... celý příspěvek >
Motorová píla zn. Timbertech, 19.1.2009
Ještě máte možnost to řešit tak, že když se jedna pokazí, tak koupíte další, pokud to půjde a budete ji mít na ND. Pořád se s cenou dostanete do dobré hodnoty a bude po Vašem. Prostě Vy neberete argumenty lidí, kteří podobné výrobky opravovali a... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 18.1.2009
Já tam uvádím tuto spotřebu u PS420.
Motorová píla zn. Timbertech, 18.1.2009
Jedna věc je udávaný výkon a skutečný. To se může lišit, ale přesto na 45cm lištu - ještě hodně záleží na řetězu - je ten výkon málo. Kdyby na pile byla 3/8 1,3mm řezná souprava tak dejme tomu, ale to by bylo i tak na hranici. Přesto zde neprodává... celý příspěvek >
jak s novou motorovou pilou?, 18.1.2009
Možná je tak překlep a to drážkování mysleli na pístu,  ale to nemění nic na tom,  že na volnoběh se pila nezabíhá.
jak s novou motorovou pilou?, 18.1.2009
Díky za doplnění, já jsem  - pokud to tak nevyznělo - myslel, že není uvedeno v jediném návodu, že se má zabíhat na volnoběh.  
dekarbonácia motora stihl 051, 18.1.2009
Zkuste se zeptat v servisu, pokud by měly pouze použité, tak nemůžete válečky použít, jak Vás napadne, ale změřit a stejně opotřebené, nebo všechny nové.
jak s novou motorovou pilou?, 18.1.2009
Teoreticky se nestane nic špatného ani nic dobrého, ale bude Vás to stát 1 hodinu času a místo toho jste mohl řezat. Záběh na volnoběh mohl mít význam u dřívějších motorů. Nyní je to neopodstatněné a není to uvedeno v jediném návodu motorových... celý příspěvek >
Husqvarna versus SD, 18.1.2009
Díky za příspěvek, to jen potvrzuje, na co se často SD 100 používaly a přitom je to hobby pila. Kvalitní konstrukce umožňuje nedovolené přetížení bez vážných následků.
dolmar PS 500 s riadeným ventilovým rozvodom, 18.1.2009
V současné době - cca od r. 2005(nejprve PS4600S a PS5000) používá Dolmar na motorech technologii Red Power. Jedná se o úpravu výměny směsi, která snižuje ztráty výplachem. Toto řešení umožňuje např. u řady PS350C/PS420C použití lehkého katalyzátoru.... celý příspěvek >
Zazimování pily, 17.1.2009
Nízké teploty mohou mít vliv na kondezaci vlhkosti na kovových dílech pily. Já v takových teplotách pilu neskladuji, ale motor malotraktoru a sekačky ano. Pokud budete kupovat novou pilu, tak máte záruku a kdyby tam byl problém se zamrznutým... celý příspěvek >
Olej husqvarna a jikov 1453, 17.1.2009
Navštivte prodejce, u kterého jste pilu zakoupil, a ať Vám to přesně vysvětlí. Pokud uvede poměr 1:50, tak si to nechte doložit písemně.
Olej husqvarna a jikov 1453, 16.1.2009
Vždy má vyšší váhu návod přístroje, než údaje na oleji. Díval jsem se na návod v angličtině a je tam také 1:40. Nejprve jsem myslel, že je tam více možností, ale není. Proto musíte mísit 1:40.
Orebni navleky na Vari, 16.1.2009
Jen bych doplnil, že jsem orební návleky zavrhl z uvedeného důvodu - horší manipulace a také montáž a demontáž není nic moc. Já jsem orbu často kombinoval s dopravou dřeva a třeba jeden den zapršelo, tak jsem jel do lesa a druhý den sa dalo orat. Tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika