Příspěvky uživatele - 103.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
H 323 R, 16.1.2009
Jedinou prevencí by bylo prohlédnout objímku, zda nejsou viditelné prasklinky na materiálu. Demontáž je snadná. Potom bych ještě provedl kontrolu gumových - antivibračních - vymezovacích pásků. Kdyby tam byly větší vůle, tak je lepší je vyměnit, aby... celý příspěvek >
stihl 051, 13.1.2009
U pil, kde jsem neznal utahovací momenty jsem dotahoval s citem na fest, jak popisujete. Nyní lze koupit Torxy, které mají na spodní straně hlavy šroubu hrany proti povolení. Pastu také někteří výrobci používají, záleží na šroubech. Motor bych zaběhl... celý příspěvek >
stihl 260, 12.1.2009
Tak p. ARB s tou spotřebou jste to moc netrefil, neboť pouze MS 260 se dostává u pil do 55 ccm u Stihlu pod 500gr/kWh, Dolmar to má u těchto pil PS33,340,400, 420C, celá řada D109-D115i, PS4600S,5000 proti jedné pile, která má výkon a objem navíc... celý příspěvek >
HQ 357xp nebo 359, 12.1.2009
Zde mi uniká výhodnost vnější odstředivé spojky - jednak obsluhou a údržbou a dále tím, že lišta je blíže ke středu pily. Naopak vnější spojka potřebuje pod krytem lišty více místa a ten je větší i složitější také z důvody brzdy řetězu.  ... celý příspěvek >
Marunaka TH 43 DX - přidřená, 11.1.2009
Tady se mohu pouze zeptat, zda jste měl motor demontován. Je možné, že 7000,- nebude třeba a motor bude možné opravit podstatně levněji. Záleží na stavu válce a klikovky. Pokud to budete rozdělávat, dejte sem fotky, nejlepší by bylo, kdybych to... celý příspěvek >
Motorová pila Partner, 11.1.2009
Tady není moc co doplňovat, toto jsem dříve uváděl, ale více v souvislosti s výměnou řetězového kola s vnější spojkou. Potom je možnost povolení spojky zpomalením motoru možná. Ještě se mi nestalo, že by se řezáním dotažená spojka povolila zpomalením... celý příspěvek >
Motorová pila Partner, 10.1.2009
Nejprve bych potřeboval vědět, jaký používáte olej na mazání řetězu.Při biooleji je velké nebezpečí, že se delším odstavením poškodí čerpadlo. Podle toho, co uvádíte, tak jste už pilu zkoušel a horší to už nebude. Pokud používáte běžný motorový, tak... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 9.1.2009 Obsahuje fotku
Celkově byly H 40 spolehlivější díky jinému řešení uložení klikovky a těsnění klikovky. Závady se také vyskytly, ale ne takové, které jsou na modelech H340-350. Např. to byl problém s uchycením tlumiče, kde se poškozovalo uchycení šroubů na válci,... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 8.1.2009
Konečně jste napsal něco víc, jinak jste k danému tématu zatím neuvedl nic podstatného, kromě upozornění na omylem uvedenou DSK 316. Z toho, co jste nyní uvedl to chápu tak, že GCV 160/190 je za daných okolností vhodná volba. Ta uvedená pouzdra místo... celý příspěvek >
stihl 260, 8.1.2009
Tyto údaje lze zjistit ze statistik zkušeben DLG, KWF, uvádějí je někteří výrobci přímo do návodů, např. Dolmar, Solo, Honda. PS 4600 má kroutící moment 2,8Nm, H 346XP 2,67Nm(verze 45ccm) Stihl MS 260 - údaje se liší i ve výkonu 2,4kW - 2,6kW a... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 8.1.2009
Já jsem rád, že jste mě upozornil, tazateli jsem se omluvil, snad ho to tak nespletlo, prostě jsem myslel na víc věcí zaráz.  Ohledně toho dalšího, já jsem nenapsal úmyslně, že se to týká Vás, ale jak se zdá, tak na to slyšíte, ten "druhý" ne... celý příspěvek >
kvalitná motorová píla do 20000,-Sk /665eur/, 8.1.2009
Řadu MS 310-390 bych vyloučil z důvodu starších farm modelů. Neporovnávám ceny, tak nevím, kolik u Vás umožňuje 20.000,-Sk koupit. Na časté řezání středně silného dřeva je vhodnější volit silnější pilu. U Stihlu bych volil MS 341/361, HQ... celý příspěvek >
Dolmar PS420, PS 460, PS500, 8.1.2009
Tady to není velká věda. Jednak jsou možnosti použitých délek lišt uvedeny v návodech pil, stejně tak dělení řetězů. Je zásadní to, že vše na řezné soupravě musí mít stejné dělení např. 0,325 lišta, řetěz, řetězové kolo = řetězka je hnací kolo... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Já mám jeden motor GCV 160 a měl jsem jich pár rozdělaných do šroubku. Dovoluji si tvrdit, že pokud to nepokazíte údržbou, tak budete spokojen. Zde máte jednotlivé díly motorů Honda, tak si to můžete porovnat. Jinak přeji správnou volbu a... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 7.1.2009
Vážený pane, pokud to ostatním nedochází, tak Vaše IP adresy jsou asi tak v počtu 5 - podle toho, odkud to píšete. Ale bez podpisu, což mě ze začátku taky pletlo. Já nikomu nenutím GCV 160/190, ale Vaše opakované uvádění toho, jak je GCV hobby a pod.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika