Příspěvky uživatele - 102.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace 15m3, 10.4.2016
Nejlevnější nebyl. Lépe řečeno, vyhodil jsem fůru peněz. Myní mám štěrbinový filtr pro odstranění hrubých nečistot. Před ním je zařazena 36W UV lampa. Ze štěrbinového filtru teče voda do filtrace naplněné husími krky. Dlouho jsem přemýšlel, jak... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 10.4.2016
Nevím, co chcete konkrétně slyčet. Je to šunt. Měl jsem tento filtr s označením AQUAcup Omega 4. Od toho Vašeho se liší tím, že Omega 4 má jednu komoru navíc a má navíc jednu UV lampu. Najděte si to na webu. Je to totéž, výrobce bude stejný (asi... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 10.4.2016
To je pravda Ten ale vodu nevyčistí. Používám ho 2x ročně (po odzimování na jaře a před zazimováním na podzim). Dá se půjčit. Je to lepší, než kupovat nějaký šunt. Případně koupit, ale jen něco rozumnáho...
Filtrace 15m3, 10.4.2016
Hmm. Dle mého názoru to déle něž rok dva fungovat nebude. Takový "prcek" to prostě ufiltrovat nemůže. Snad jedině v jezírku téměř bez ryb (nebo s mějakými malými), jezírko, které ještě není zanesené,... V jezírku se prostě dříve nebo ojeví živiny... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 10.4.2016
Štěrbinový filtr vlastní výroby nebo kupovaný bude určitě nezbytný. Na rozdíl od běžné filtrace je ale jeho výroba složitější. Jde to, ale když si spočítáte náklady na svaření nádoby a náklady na síto, zjistítě, že možná vyjde levněji "štěrbiňák"... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 9.4.2016
Chcete radu? Určitě nekupujte ani jednu z uvedených filtrací. Ten WilTec se v ČR tuším prodává také pod označením Omega. Tu jsem měl a velice rychle jsem ji měnil. Bohužel jsem byl nepoučitelný, takže jsem zase koupil "hotovku", i když již... celý příspěvek >
Husi krky, 3.4.2016
Nasypal jsem to pytlů, ve kterých jsem koupil brambory. Na konci sezony jsem za pytel vzal s tím, že husí krky vytáhnu z filtrace a pytel se rozsypal. Zajímavé bylo, že z několika stejně vypadajících pytlů jeden vydržel, zbytek se rozpadl. Ten plast,... celý příspěvek >
Husi krky, 2.4.2016
Já husí krky do pytlů nyní nedávám. Před časem jsem pytle měl, ale do roka se rozpädly. A to jsem si myslel, že je plast "nezničitelný"... :-) Uvažoval jsem, že je do nějakých pytlů zase nasypu, ale nesehnal jsem nic vhodného -... celý příspěvek >
Husi krky, 28.3.2016
Když jsem nevzduchoval, filtr fungoval také, ale od spodu se rychle zanášel. No a v půlce sezony jsem musel husí krky vybrat a složitě propírat. Od té doby co jsem tam zavedl vzduch to funguje lépe, husí krky propírám na konci sezony (v sezoně... celý příspěvek >
Aquacup Careta 10000, 13.2.2016
No Caretu 10000 jsem měl, fungovala 2,5 roku a odporoučela se do "věčných lovišť". Nyní mám Aquamax ECo 10000. Jak dlouho vydrží nevím. Porovnám-li obě čerpadla, tak Aquamac dává i "pohledově" vyšší výkon (do stejné výšky tlačí více... celý příspěvek >
Co chybí borovici, jak jí pomoci?, 28.9.2015 Obsahuje fotku
Tak mám dílčí poznatek po pár měsících. Po provzdušnění a pohnojení se barva jehlic dost spravila. Zejména letosní přírůstky mají správnou barvu, jsou ale menší. Uvidíme, jak to bude vypaat na jaře. Na loňských přírůstcích jsou ale dobře... celý příspěvek >
Co vysadit?, 21.9.2015
Na zahradě mateřské školy potřebujeme vysadit živý plot. Zahrada je orientovaná na severozápad, hodně zde fouká. Plot (plody, listy,...) nesmí být jedovatý ani trnitý. Výška minimálně 1,5m. Délka plotu cca 50m. Jednoduchá údržba. Poradíte co... celý příspěvek >
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 6.9.2015
Nepíšete, jak je jezírko hluboké. Ale 5 karásků a 5 jesenů v 10m3 přežije a ničemu neublíží. Osobně bych ale ryby vysadil po spuštění filtrace. A pokud to bude za měsíc, tak bych s vysazením počkal až na jaro.
Ako vypestovať kokosovú palmu z kokosu, 29.8.2015
Příspěvek patří spíše do rubriky "Palmy". Na webu i zde ve fóru se dají návody najít. Jednoduše řečeno - zasaďte to podobně jako fazoli :-). Je tu jen jeden problém. Velikost. Já bych asi kupovaný kokosový ořech nesázel. Procento kupovaných... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 31.5.2015
Takové jezírko bez ryb je hřích...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika