Příspěvky uživatele - 102.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrytí jezírka na zimu, 22.8.2014
Pokud se jedná o "české" KOI, tak bych zakrytí jezírka vůbec neřešil. Jen ten plovák na hladině, aby nezamrzla. Určitě při mrazech nevzduchovat. Při takto malém jezírku by se voda přiliš ochladila. Pokud jsou to "originální" japonští KOI, je rada... celý příspěvek >
Identifikace rostlin a jejich umístění, 17.8.2014
Skutečně to vypadá na spálení od slunce. Méně pravděpodovné je od nějakého potřiku. Nebo, že by pejsek?? Myslím si, že se vzpamatuje. Ta "zahradnice" (úvozovky jsou tam úmyslě) měla pravdu. Bedete si ale muset asi počkat do jara.
Baby hruška, 15.8.2014
:-) Kýč.
Magnolie Genie, 6.8.2014 Obsahuje fotku
Před 2 roky jsem koupil jen "proutek". Letos vykvetla i v létě... Ale budu ji miüset nějak "odvodnit". Je zasazená v dolíku, protože se slehla zem...
Filtrace Tripond x Tripond eco, 4.5.2014
O stříhání husích krků bych mohl povídat... Už se mi o tom i zdává. :-) Vylučovací metodou jste ale vyloučil asi vše možné. Pokud tedy nepočítám kubovaná filtrační média nebo ne zrovna použitelný písek/štěrk. Nejméně práce s přípravou média... celý příspěvek >
Filter pre male jazierko, 29.4.2014
Také jsem míval podobné minijezírko. Problém byl v tom, že se tam voda příliš přehřívala. Měl jsem tam pár ryb a tak voda byla často zelená.. Nakonec jsem se zelené vody zbavil tak, že jsem do jezírka zasadil dostatek roslin (jen v koších ve... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 26.4.2014 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka
Filtrace Tripond x Tripond eco, 26.4.2014 Obsahuje fotku
A jezírko, které filtruji přes husinu.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 26.4.2014 Obsahuje fotku
Filtrace po naplnění 1 km husích krků. Ty přepravky odstraním, jakmile dolním další husinu...
Acer palmatum dissectum garnet, 26.4.2014
Me letos javor odesel. Mam malo mista, ale javor na zahrade chci. Poradte mi prosim nejaky malo vzrustny kultivar (tak do cca 1,5m). Dik.
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 22.4.2014
Já koupil Budget 2. Mám ho chvíli. Zatím dělá co má...
Filtrace Tripond x Tripond eco, 21.4.2014
Tak mám ve filtraci asi 1300m nařezaných husích krků. Postupně budu ještě přidávat na konečných cca 2000m. Teď bych potřeboval zase radu. Jak v této diskuzi již "padlo", rád bych husí krky "rozhýbal" vzduchováním. Poraďte mi nějaký vhodný,... celý příspěvek >
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 21.4.2014
Neříká mi to nic. Protože jsem ale před časem štěrbiňák pořizoval, tak jsem porovnával různé typy. Popravdě jich u nás k sehnání zase tolik není. U tohoto se mi zdá, že bude dost malý. Za 6 tis. Kč to bude vhodné k nějakému hodně malému... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 11.4.2014
Jo. Mám zatím nařezaných 800 metrů a ve filtru toho viditelně nepřibylo. Část plave, část leží na dně a voda si "vesele" teče mezerou, která tak vznikla. Odhaduji, že budu muset nakrájet ještě asi 500 metrů, abych donutil vodu téci přes husí... celý příspěvek >
Pajehličník - čím přihnojit?, 7.4.2014
Mám pajehličníky dva, vysazeny 2 roky. Protože zeminu na zahradě mám jílovou, zasadil jsem do do (myslím) kvalitního mírně kyselého substrátu. Výsledek? Obě rostliny rostou, sytě zelená barva zakoupených rostlin se ale mění na žlutozelenou. Hnojení... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika