Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace pokojové rostliny, 11.1.2011
Víte, já se vám neposmívám, ale pokud znám nějaký název, tak je český, tak se jen chci utvrdit, že jsem si ten cizí název správně přeložil, abych věděl o čem se píše.
Identifikace pokojové rostliny, 10.1.2011
Že vám to toho zas kecám, ale Bromeliad, to je česky Bromelie? Ty rostou asi většinou na stromech a tedy když se mezi těmi listy zachytí nějaká voda, tak to bude nejspíš dešťová. Takže v podstatě je to destilovaná voda. Takže což to takhle zkusit... celý příspěvek >
Co je špatného na cuketách?, 16.12.2010
Tak jsem se svou Beruškou probíral co žrala a nežrala naše Morča. Cuketu prý žrala, ale za to nechtěla květák.
Co je špatného na cuketách?, 15.12.2010
Zkušenost nemám, ale mám názor. Zdá se, že vaše zkušenost podporuje můj názor. Si myslím, že když je vám líto cukety rovnou vyhodit, tak nejlepší věc, co s nimi můžete udělat, je to, že je dáte na kompost.
Příjem tekutin v zimě?, 29.11.2010
Tak to mě těší, že jsem slyšel o něčem, co Alí neslyšel. Před několika lety (nevím už kdy, asi před jedním až deseti) proběhla mnoha novinami a časopisy série článků na téma pomalejšího zamrzání studené vody než teplé.  Ovšem není nic... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 29.11.2010
Tak to je dobře, jsem rád, že jste mě aspoň trochu pochválil. To víte to je takový balzám na duši, hlavně když je to od někoho, kdo rozumí opravdu všemu od rohlíku až po raketu, stejně jako jeden můj dávný kamarád.
Příjem tekutin v zimě?, 29.11.2010
No, já to beru tak, že to psi musí vydržet. Dám jim vodu ráno, a pak počítám s tím, že to většinou hned nezamrzne, že to tak hodinu až dvě zůstane tekuté, a že v zimě se spíš obejdou bez vody než v létě. Taky pak přijdeme až někdy odpoledne nebo... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 11.11.2010
Ak pes náhodou ujde z domu a dostane sa ku sliepkam, takmer vždy im vytrhne práve tie vnútornosti a zbytok, práve to podľa nás chutné mäsko nechá ležať....no nevím jak vaši psi, ale naši v takovém případě sežerou slepici celou, i s peřím. Ak má pes... celý příspěvek >
Barf a zácpa, 25.10.2010
Co to máte za psa, že sežere denně 2 kg granulí a je hubený.  To je totiž množství co naši dva psy (NO a bígl) sežerou dohromady tak   za 2-3 dny a to jsou ještě tlustí.
Kotec - ohláška, 13.10.2010
Pokud kotec nebude mít plochu větší než 16 m2 a nebude vyšší než 5 metrů, tak to nemusíte ohlašovat.
Jaké zvíře mi krade misky?, 16.6.2010
Mně se stalo několikrát něco podobného, kočkám jsem dával žrádlo do plastové misky do šopky, kam kočky chodily otevřeným oknem. Několikrát se mi ta miska ztratila a nenašel jsem z ní nikdy ani žádné zbytky. Pachatel zůstal nevypátrán.
Syrová a klasická strava pro psa, 11.6.2010
Už bych se k tomu nikdy nevracela hlavně proto, že je velmi VELMI obtížné namíchat krmnou dávku s vitamíny ve správném poměru. ... to je teda věta, to je teda perla. By mne zajímalo, jak pisatelka míchá vyváženou krmnou dávku pro sebe. Já aspoň když... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 4.6.2010
Vychova psa hodně záleří i na rase a povaze psa.  Viděl jste, že by třeba bígl šel někdy někomu u nohy? Nebo proč se používal NO jako služební pes? Protože je od přírody taková nervóza, nevydrží na jednom místě, chce pořád nějakou akci a tak... celý příspěvek >
Pastva, 28.5.2010
To asi nesouviselo s tím napitím, ale s tím co na pastvě sežrala. S dětství si pamatuju, že se dobytku po návratu z pastvy dávalo napít, bylo to i několik desítek litrů na krávu, kolik mohla vypít  koza si nepamatuju.
Kdo nám kálí na zahradu?, 26.5.2010
I když jsem napsal, že bioodpad naberu na lopatu a hodím přes plot, tak to ještě neznamená, že to hážu k sousedům, je to prostě tak, že i pozemek za plotem je můj, takže si bioodpad i tak likviduji na svém pozemku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika