Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Katalpa, 21.7.2009
Ano, také ji budu letos vysazovat na zahradu. Myslím, že je dost odolná. Je vysázená ve městech a hlavně na náměstích.
Zelenina ve skleníku, 20.7.2009
Dobrý den, budu mít na jaře první pokusy se skleníkem.  Je dlouhý 5m a široký 3,5 m. Mohu tam mít tři druhy zeleniny - okurky, papriky, rajčata? Někde jsem četla, že se to dohromady nesnese. Dostala bych zde nějaké speciální rady? Já už jsem... celý příspěvek >
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 13.7.2009
Asi bude více druhů. Já myslela nižší katalpu obecnou na kmínku. Menší strom, koruna hustá, ploše kulovitá. Dorůstá velmi pomalu do 4-6m. Miluje vlhčí živné půdy, dobře snáší sucho. A co se týče listí. To bych na zahradě nemohla mít opravdu nic.
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 13.7.2009
Vidíííteee...  :o)))    Je to ona. Už jsem to podle názvu vygůglila. Prostě nádhera. Děkuji
Hledám určitý listnatý strom a nevím, jak se jmenuje, 13.7.2009
Dobrý den, strašně se mi líbí jeden druh stromu. Je nyní hodně vysazován na náměstích a ve městech. Chtěla bych si to také pořídit, ale nevím co je to zač.  Je cca 2,5 m vysoký (vyšší jsem zatím neviděla). Rovný kmen, koruna má kulatý tvar... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 18.5.2009
Připojuji se k příspěvku výše. Pan Moureček má krásnou nabídku. Té jsem ani já neodolala.  Jak to dopadlo: 1. Učinila jsem objednávku v půlce dubna 2. p. Moureček odeslal na konci dubna. Nedal vědět, že odesílá balíček. 3. Já jsem to... celý příspěvek >
Černé maliny, znáte je?, 12.5.2009
Zdravím. Jsou malinké, dobré, ale třebas u mě úděsně udržitelné na jednom místě. Mají hodně nepříjemných trnů a rozlízá se to všude, kde může. Mám je na zahradě několik let. Minulý rok mě to už štvalo, tak jsem se to snažila vytrhat a jsou tam zas.
Proti pampeliškám, 22.4.2009
Zahrada bez kytky je smutná, případně posbírat, udělat med a dávat do čaje místo cukru. Máte na zahradě léčivku.
Vířivka, 8.4.2009
Dobrý den, už si dlouho šetřím na vířivku na zahradu a už se i blížím ke konci. Chtěla bych prosím jen vědět, jak je to s odpadem? Má vířivka klasický odtok jako vana nebo se to nějak odčerpává?  Koukala jsem na stránky a nemohla jsem nic... celý příspěvek >
Jak množit Juku?, 7.4.2009
Já jsem nařezala cca 7cm kousky, dala do misky vlhký písčitý substrát a dala do sáčku (jako do skleníku) a rosila. Ze 4 se mi ujaly 3 kousky. Trvá to ale trošičku dýl.
Palmy mají pavučinky mezi listy a usychají, 1.4.2009
S postřiky mám celkem špatnou zkušenost. Ony ty mrchy totiž lezou do vyrůstajících listů a tam se postřik nedostane. Sviluchy nesnáší vlhkost, takže pokud to výška dovolí, doporučuji zakoupit obyčejné silonové pytle,  třeba na odpadky... Dát... celý příspěvek >
Plumérie, 11.3.2009
Dobrý den, podařilo se mi ze semen vypěstovat plumérii ve všech barvách. Nyní má každá asi 7 cm. Počítám, že by mi mohla časem zůstat alespoň jedna.  Do nějakého metru to udržím doma, ovšem co poté? Myslíte, že by mi nepošla venku v zemi, když... celý příspěvek >
houby z lesa na zahradě, 31.10.2008
Rodiče mívali na pozemku u chaty pařez, u kterého po mnoho let vždycky na podzim vyrostlo obří kolo václavek. Pak kdysi cosi přestavovali a vykopanou hlínou zasypali pařez a okolí. Poté se tam už václavky nikdy neobjevily.
Ředění slivovice, 30.10.2008
Sice nejsem expert na pálení, protože slivovici nepiju, protože mi nechutná. Ale snad právě proto se občas zůčastním pálení slivovice jako bezpečný odvoz produktů domů. A pokud jsem viděl ředění slivovice přímo v pálenici, což se dělalo snad vždy,... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 30.10.2008
Čaj z destilky už nemá z destilkou nic společného, když tam máte výluh z toho čaje. A pokud si ho ještě osladíte, tak už to nemá z destilkou nic.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika