Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hnojení ovocných stromů, 30.10.2008
Já taky v podstatě nehnojím, nehnojím najisto ořech, který je vedle studny a ořechů bývá plno. Nehnojím třešně, švestky a těch bývá taky plno. Semtam pohnojím některé jabloně, s těmi se mi v posledních dvou třech letech moc ale nedařilo, jeden rok to... celý příspěvek >
Řízkování přísavníku, 29.10.2008
Na jaře, tak v březnu, zastřihuji loubince, když v té době zastrčím do země 20 cm kousky větviček, tak se dá se říct, že se všechno ujme. Asi když je zastrčíte do země teď tak by se nejspíš taky ujmuly, ale je to jen můj dohad.
krysy a podobna havet, 22.10.2008
Bych si myslel, že takový deratizér tam nedá nic jiného než běžný jed na potkany. Myslíte, že má nějakou píšťalku, na tu zapíská a myši půjdou za ním? Kdysi jsme měli kocoura, jednou jsem náhodou viděl jak narazil na potkana, najednou klubko těl,... celý příspěvek >
úzký živý plot, 21.10.2008
To má ale Alíbábá pravdu, takový plot je opravdu na hranici možností, jestli už ne i za ní. Tak úzký může být spíš plot porostlý loubincem nebo břečťanem, kdybyste ho chtěli mít porostlý třeba révou, to už byste se do té šířky vešli jen za cenu, že... celý příspěvek >
úzký živý plot, 21.10.2008
Nedaleko od nás mají takový úzký živý plot (šířka 20-30 cm, výška asi 2 m), roste vedle plotu z pletiva a je z ptačího zobu, ten ale není stále zelený.
baleni kminku do petlahvi, 21.10.2008
Mirelon... kdysi jsem ho použil, když jsem chtěl rychle obalit čerstvě okousané čerstvě zasazené stromky a nic jiného jsem doma neměl. Výsledkem bylo, že si uvnitř mirelonu v mezeře mezi ním a kmínkem udělali mravenci mraveniště, celý prostor... celý příspěvek >
Rostliny do středozemní zimní zahrady, 20.10.2008
Tak vzpomínám co tam tak volně růstává: olivovník, fíkovník, granátové jablko, muškáty, vajgelie, opuncie, agave, datlovník, vinná réva, svatojánský chleba, pinie, cypřišky.
Zalozeni travniku koncem listopadu?, 20.10.2008
Na jednu stranu zemědělci teď o víkendu cosi u nás seli na pole, takže jestli si oni myslí, že jim to ještě vzejde a přežije to zimu, tak proč by nemohl vzejít trávník. Na druhou stranu, i když to vzejde, tak to bude asi dost choulostivé, takže by... celý příspěvek >
Co je příčinou špatného startování?, 17.10.2008
Kdysi jsem měl staré auto, které to taky dělalo, pomohla ta vyměna hadiček.
Rekord v kočičí potulce, 17.10.2008
Někdy během června se nám ztratil černý kocour (přestal docházet na krmení), a co se včera (půlka října) nestalo, během krmení naší zvěře se ke mně přihnal černý kocour a rovnou zaujal místo, kde byl ztracený kocour zvyklý dostávat žrádlo. Lísal se... celý příspěvek >
Jaké tvary stromů?, 17.10.2008
Podle vašeho popisu mám věk, kdy vysokokmeny bych měl bez problému zvládat, i když už bych je neměl sadit.  Ale stejně radši vysadím vysokokmen než nějakého trpaslíka prostě proto, že se mi líbí větší stromy. Mám velké stromy, které... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 16.10.2008
Mám ještě venku pokojový ibišek, pořád ještě kvete a má zelené listy. Vedle něj mám i venkovní ibišek a tomu už listy zežloutly a zčásti opadaly.
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Ale on tam ten Ca2- nemůže vzniknout sám o sobě, ale jako výsledek nějakého souhrnu reakcí a tedy k němu musí vzniknout i něco jako nějaký anion. A jejich vzájemná kombinace pak má za následek nějaké pH.
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Tak trochu si srandu robím. Už toho radši nechám.
Urychlovač kompostu, 15.10.2008
Ano jak už jste psal, že síran či dusičnan vápenatý moc zásadité nebudou. Nevím jak je to v rostlinách s vápníkem, ale je možné, že pokud je vázaný v nějakých organických látkách, pak se může organická složka nějak odbourat a zůstaně jen ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika