Příspěvky uživatele - 224.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 23.4.2012 Obsahuje fotku
Tešíme sa na snímky Vášho nového domčeka so záhradou a rašiacu révu. Dnes som konečne dokončil preočkovanie druhej polovice starého vinohradu. Moc nám nenapršalo, iba slabá búrčička, ale hneď bolo vidieť, ako rašenie vo vinohrade poskočilo. Zatiaľčo... celý příspěvek >
Hrušně, 23.4.2012 Obsahuje fotku
Dobré 2 roky tu na fóre fňukám, že mi neplodí Dicolor a keď si konečne zoženiem spústu vrúbľov iných odrôd, Dicolorka "dostala rozum" a riadne zakvitla (na snímke). Je to ale hlavne zásluha letného zákroku- ohýbania konárov. Na začiatku mi k tomu... celý příspěvek >
Je možné zakrátit meruňku?, 23.4.2012 Obsahuje fotku
S bielymi či ružovými "koulemi" sa stretávame všetci- tam kde je nadmerná kvetná násada. U marhúľ či broskýň sú o to žiarivejšie, lebo listy v čase kvetu nie sú zďaleka tak vyvinuté v porovnaní s neskôr kvitnúcimi čerešňami. Na snímke je Kordia,... celý příspěvek >
Sázení muchovníku, 2.4.2012
Tiež mi bolo Lído čudné, že na stránke uvádzajú výšku 15-25 palcov. Pestoval som A.canadiensis a za 20 rokov mi narástol do 2,5 metrovej výšky. Záleží aj na stanovišti (suchý svah x vlhká rovina). Nie je ani vylúčené, že sa pomýlili na spomínanej... celý příspěvek >
Co je to za nemoc?, 2.4.2012
Hnedé škvrny na plodoch Vaších broskýň nemajú súvislosť s voškami a ich výlučkami. Tipujem na príznak deficítu vo výžive, príp. hubový pôvod, ako písal p.Václav.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2012
To je pravda Mirku. Bývame v pásme premenlivej stredoeurópskej klímy. Tento rok sa naozaj predviedla- teplotami aj vlhkosťou. Vďaka suchu u nás našťastie réva ešte neraší. Ale je živá, špičky očiek to prezrádzajú. Tak to vyzerá, že očkovať budem až... celý příspěvek >
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 29.1.2012
v čachticiach... vinič??
Mořit či nemořit česnek?, 13.11.2011
Až dnes som zasadil cesnak, pretože ráno bola už riadna námraza. Morenie bolo asi pred 2 týždňami. Podsypal som ho ostrým pieskom a diery, do ktorých som ho sadil, som zasypal zemou odľahčenou pieskom, aby sa nelepila, ale bola ľahká, sypká. Dal som... celý příspěvek >
Rukola, kam na ňu?, 13.11.2011
Rukolu niekedy kúpime v supermarkete a žene veľmi chutí. Máme záhradku a chceli by sme ju skusiť pestovať. Ale o tejto zelenine ako takej nič neviem. Na nete sú veľmi sporadické informácie a dosť pesimistické, čo sa týka dostupnosti tejto... celý příspěvek >
Vypouštění jezírka, 13.11.2011
Chcel by som po opadani listia, niekedy ku koncu novembra, povysavat jazierko. Mam ale strach, ze mozem vyrusit ryby z relaxu. Ake mate skusenosti? Odporucate mi toto robit? Nevyhodou je, ze mam v zahrade aj zastavenu studnu a privod vody a voda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika