Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalévání - rozvod vody, 9.4.2019
na pomale zalievanie 1/2-1 coll staci
Jdou použít sítě do okna místo nerezového sítka, 4.4.2019
Nejako mi uniká logika. Ak nerezové sito, aby sa dalo použiť, vyžaduje 50 EUR za brusenie plus 10 h osobnej práce, tak mi to príde, že nerezové sito je drahá záležistosť. Darmo je polotovar lacný. Existuje aj špeciálna filtrácia založená čisto na... celý příspěvek >
Filtracia s variabilnym prietokom, 25.3.2019
Ak spravne citam, tak podla vasej skusenosti compact sieve II ledva stiha filtrovat pri prietoku asi 4600L/h. Hm.. hlavne ze uvadzaju pre maximalnu hodnotu poctivych 15000 L/h.  Co sa tyka poznamky vynechat compact sieve....Nie kazdemu sa... celý příspěvek >
Filtracia s variabilnym prietokom, 4.3.2019
Compact sieve II urcite prietok do 15 m3 /h neodfiltruje, (klamu), to je pol vedra za sekundu. V pripade spinavej vody sa pory upchaju a prietok sa este znizi.
Kapková závlaha - prosba o radu, 2.1.2019
Je dobre si spocitat, resp. odhadnut prietok v jednotlivych polohach vetiev zavlahy.  Niekto tu pisal, ze ma predpokladanu spotrebu 700 L/h, co je viac ako 11 L/min. To bude prietok z cerpadla, ale ak ma cerpadlo slaby vykon, tak moze dojst... celý příspěvek >
Skrápěná filtrace, 19.12.2018
1. By som reagoval na Standu. Bentonit sice obsahuje castice, co maju plochu niekolko sto m2/g, ale nie je to ziaden hightech material. Ide o matros, ktory sa predava za par eur na pytel, bagruje sa a vozi na spracovanie v objeme niekolko m3 a ako... celý příspěvek >
Koupací jezírko nebo bazén?, 17.12.2018
Na nete som cital - cistenie molitanu pomocou starej odstredivky - zmykacky. Skusal to niekto?
Navýšení terénu trávníku, 9.10.2018
urobte vo viac krokoch pridavajte 0.5-1 cm piesku. Cena piesok a dovoz.
Čím vylisovat sirup z rybízu?, 9.10.2018
Neviem ci snekovy... pomalo-otackovy z lidlu je perfekt. Cista robota a z ribizli ako odpad zostane polosuche nic. Vytaznost fantasticka. Je tu niekde aj link s nejakou foto. Mne sa vidi, ze je lepsi ako na rajciny. 
Výroba bokashi kompostu na zahradě, 21.8.2018
Nepochopili ste to. Jednoducho bohashi aj biouhol zneju pritazlivo. A o tom to je.
Škodí kořenům stromů vzduch ze zavlažovacích drenážních hadic?, 13.8.2018
hadica moze lakat hlodavce. Na konce by som dal skruteny kusok kralicieho pletiva.
Jezirko 30m3 - fitrace Oase BioTec ScreenMatic2, 3.7.2018
Preco neskusite zo spodnej vypuste urobit si taku fajku z kolienok a rury, ktoru by bolo mozne nastavit do spravnej vysky, aby vam to odtekalo ako treba.
Co to na těch rajčatech je?, 14.5.2018
Nie je to dobre zaostrene, ale snad Bactericera cockerelli?
Jaký zádový postřikovač?, 11.5.2018
Skusal uz niekto male elektricke rosice? Napr. Elektrický ULV rosič/fogger a foukač SM Bure Nevyhoda, ze maju maly objem kvapaliny a vytvaraju extremne jemnu rosu. Na nejake suspenzie sa asi vobec nehodia. Uvazujem na dezinfekciu mojho... celý příspěvek >
Napadený Buxus, 11.5.2018
zaklad je postriekat preventivne uz v aprily. Za predpokladu, ze ste vyskyt zaznamenali uz v minulych rokoch. Nespoliehat sa, ze tam nic nevidite. Striekat ked husenice vyrastali mesiac ci dva a ozrali cast plota a vsade je vela pavucin, je neskoro,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika