Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je rozdíl v čerpadlech, 9.1.2018
ja by som zvazil gravitacne pohanane stlacenym vzduchom.
Kdy rozhodit semena trávy, 30.11.2017
...ak to nie je tropicka trava :-)
Zdá se vám Zahrádkář svým obsahem vyvážený?, 30.11.2017
Nemusite patrat len po praci studentov, ale aj ich profesorov. I ked vacsina zdrojov je v anglictine. 
Schema kořenové filtrace, 2.11.2017
Ked to chcete skusit, tak ok, ale dajte rastliny do deravych kosov alebo bedniciek s hrubym strkom, kamenmi. Korene cez sezonu vyrastu von, ale to nevadi. Bude jednoduhsie rastliny obmienat ked budu takto zasadene, aby vam odumretie korenov... celý příspěvek >
Čím vyčistit zelák?, 6.10.2017
Ja by som pouzil bentonit z kockolitu, samozrejme nepouzity. Smekta by sla pouzit tiez, ale to by vyslo asi draho a zbytocne... ide o podobne latky. Rozrobit z toho taku zakalenu vodu, ako ked si pripravujete smektu,  a naliat do suda. S tym... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.8.2017
Vsetci chvalia tomatoberry ala gardenberry. Je to rajcina dobra na obcasne zacudovanie ohurenie ochutnavaca. Sladka skoro ako jahoda, ale plody malinke, chybaju aromy. V tom teple som natrafil na plod s miernym skvasenim. Na salat s mozarelou alebo... celý příspěvek >
Které čerpadlo pro automatickou závlahu, 16.8.2017
Spravna filozofia je ist cez pomalu zavlahu, napr MP rotator a radsej cez viac sekcii, ktore sa zavlazuju v noci postupne. Potom bude stacit relativne slabsie cerpadlo, ktore je lacnejsie, mozete s nim normalne polievat (neodtrhne vam rastlinu z... celý příspěvek >
Kde se už nedá zahradničit?, 2.8.2017
Na ryzove polia to nie je, ale nejake zahony zeleniny z vody z jazierka zavlazite.
Vápenec?, 31.7.2017
1. Zavisi od pH. Pri alkalickej reakcii by som nedal ani vapenec ani dolomit. Pouzil by som rdsej nejake tekute pH neutralne, napr. horku sol. 2. volbou z tej skupiny je najlepsi dolomit. Vapnik je beznejsi v podach a horcik je vzacnost. Preto... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 31.7.2017
skalicu je dobre kombinovat s kyselinou. Ak ju date do tvrdej vody, vyzraza sa na uhlicitan a neucinkuje. Bezne davam skalicu v limitnej koncentracii pre pitne vody, 1-2 ppm. Nieco zaberie ale neotravi.
Síran hlinitý - vločkovač, 28.7.2017
Este zdroj, hladajte slovo bentonit.
Jak se zbavit krtka, 28.7.2017
Jeden znamy plasi krtkov s handrami napustenymi trochou nafty. (nezartujem) Tie strci do diery. Hovori, ze kontaminacia pody je minimalna. 
Síran hlinitý - vločkovač, 28.7.2017
kockolit to dokaze, ale vyskusal by som niekde v nejakom pohari a otestoval pomer aky treba pridat.
Uskladnění usušeného ovoce, 27.7.2017
Mozno mate pravdu, ale komercne enzymy sa bezne skladuju pri -20 C dokonca az -80 st C, ale neviem, ako je to s enzymami v potravinach. Mraz zabije zive bunky, ale nemusi znicit enzymy. No a niektore bunky bakterii, alebo vyssich mikroorganizmov ani... celý příspěvek >
Síran hlinitý - vločkovač, 27.7.2017
pouzivam vlockovac na bazen a je to podstatne mensie mnozstvo ako popisujete. A v mojom pripade je jednoznacne urcene, nie taky siroky interval... Problem s mliecnou vodou a predavkovani vlockovacom uz tu bol viackrat diskutovany. Vylejte vodu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika