Příspěvky uživatele - 6.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Ja by som isiel do nejakej elektrickej. Na elektricku snuru si zvyknete. Zeny su sikovnejsie... Na malej zahrade elektricka nie je problem. Na druhej strane elektricke maju polovicu kg (neraz do 10 kg) oproti accu (tie maju aj 20 kg). Ja... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
upiekli sa na slniecku. Je ked dam rajciny von tak len do tiena najmenej tyzden ich skryvam. Inac sa listy upecu na skoro priesvitny papier.. Musia si zvyknut.
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 11.5.2017
plesen zemiakovu?
Calypso zmizelo?, 9.5.2017
je nejaky novy insekticid, vola sa Mavrik a vraj je absolutne tolerantny k vcelam. Je to pravda, alebo len klamliva reklama?
Sterbinovy filtr, 3.5.2017
Vypada to dobre. Este lepsie by bolo ak by bolo poradie opacne. Najprv hrubsia tkanima potom jemnejsia. I ked prud vody prerazi cas spiny na vrchnej tkanine viac, ako keby voda pomaly volne (bez prudu) prechadzala sitom. Ja som experimentoval so... celý příspěvek >
Odrůdy pro n.v. kolem 500m nad mořem, 2.5.2017
a kto vyraba slusne notebooky? apple Inc.
Okopávání jahod, 2.5.2017
Rozdrvene vetvy ihlicnanov, co sme mali na prikrytie v zime a nejake z vianocneho stromku. Slama z okrasnych trav s pouzila v mrazivej noci na prykrytie jahod a ochranu pred mrazom. Potom som cast vybral, ale vela zostalo medzi rastlinami. Po rocnom... celý příspěvek >
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 24.4.2017
natrafilm som na zaujimavy link na tuto temu:  How to Prune Tree Roots to Stimulate Growth
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 24.4.2017
Pozriem to. Islo samozrejme o mlady strom a mlade korene, nie hrube. V kruznici okolo kmena, nie hned pri kmeni. Ale pozriem to vecer a dam vediet viac.
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 24.4.2017
Zaujimave,...mam knihu, v ktorej sa odporuca presekavanie povrchovych korenov (pretoze su malo ucinne v ziskavani vlahy). A pekne do kruznice, cize vsetky. 
Spirála na rajčata a okurky, 20.4.2017
mne sa zdaju roxory praktickejsie
Mráz, 20.4.2017
Dnes v radiu hovorili, ze profi su niekde inde. Pouzivaju tazku hmlu z glycerinu a vody na izolaciu a klasicke ohrievanie vzduchu pod hmlou kahanmi. Vraj je to efektivne aj na vacsie plochy. Hmlovac asi funguje ako klasicky rosic, ale je to... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.4.2017
ale benzinovu lepsie pocujete :-)
Mráz, 19.4.2017
V tomto obdobi je normalne, ze v noci mrzne a su velke rozdiely teplot medzi rannymi najnizsimi teplotami a dennymi najvyssimi.. Je menej normalne a bezne na konci aprila , aby cez den boli teploty okolo nuly (ak neratam studene horske oblasti).... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
netopyrova, kde mate zahradu a kolko st C je predpoved u vas?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika