Příspěvky uživatele - 238.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředkvičky, 16.5.2008
Já ředkvičky seji, a taky mi je nějaký mrchy okusují. Našla jsem tam taky slimáky.
označovacie štítky, 16.5.2008
Já je koupila v OBI.
roubovaný meloun, 12.5.2008
Dnes jsem koupila na trhu sazenici roubovaného melounu, máte s ním někdo zkušenosti, jak ho co nejlépe vysadit?
zničená levandule, 5.5.2008
Myslím, že je lepší teď než vůbec.
skalka ve svahu nebo trávník, 5.5.2008 Obsahuje fotku
Něco takového. Zadejte do vyhledávače suchá zídka nebo suchá kamenná zídka a vyjedou vám články, návody i obrázky. Sama jsem ji nikdy nestavěla.
skalka ve svahu nebo trávník, 5.5.2008
A o suché zídce jste uvažovali?
Buxus, 30.4.2008
Tak to byl plot hodně starý. Buxus roste pomalu a dělají se z něj spíše nižší plůtky.
Neriné, 29.4.2008
Co to je draze? Běžně stojí 25-30 Kč. Mám ji už leta, pěstuji v květináči v normální zemině, na zimu ji dávám s květináčem do sklepa. Cibuli mám těsně pod povrchem. Je víc druhů i barev, pěstuje se hl.růžová a květy jsou zajímavé střapečky.
rajčata - rady pro začátečníky - a jsou venku, 28.4.2008
Já už mám taky plno chutí je dát ven, hlavně proto, že jsou za oknem přerostlé. Ale taky ještě počkám. /370 m.n.m./ V teple je jim líp.
co na tulipány, 28.4.2008
V půlce května kupte na trhu nebo v zahradnictví sadičky, to je nejjednodušší, nevím, jestli na setí už není pozdě.
co na tulipány, 28.4.2008
Já zase letničky, astry, cinie.
Jaké vápno do kompostu?, 27.4.2008
Hezky si tu kompostujete pomocí vápna, já bych chtěla vědět, co udělá v kompostu beton, nebo spíš ten výplach z míchačky po betonování. Naši omezení zedníci mi to chrstli na kompost. Ani manžel nevěřil. Něco už jsem odstranila. je to vpodstatě písek... celý příspěvek >
Ovoce, zelenina na jižní lodžii, 25.4.2008
Vyloženě truhlíková rajčata jsou Vilma.
Kdy vysadit okurky do skleniku?, 23.4.2008
Taky jsem už ty největší rajčata, papriky a 2 koupené hadovky vysadila. S tím, že kdyby přece jen pomrzly, tak mám další sazenice v záloze. Ve skleníku některé na noc přikrývám květináči a kýbly. Osvědčená je i netkaná textilie.
nej živý plot, 23.4.2008
Taky záleží na tom, jestli ho chcete na vesnici, nebo do městské zástavby, ke starší chalupě nebo moderní novostavbě.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika