Příspěvky uživatele - 238.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ginko, 21.2.2008
Nevím, kde konkrétně u vás, ale ve větším zahradnictví ho mívají.
Výsev paprik, 18.2.2008
Ta je nádherná. Můžete tedy napsat Váš způsob pěstování? To je ze skleníku? Já měla taky spoustu paprik, a nechtěly červenat. /červená Kirke, Lungy,.../
Tulipany, 18.2.2008
Co se týče těch listů cibulovin, záleží co máte za druh a hlavně v jaké oblasti bydlíte. Mě tedy už začínají vylézat tulipány a narcisy,  krokusy už kvetou./ 350 m. n. m./ Taky záleží jak jsou hluboko.  Jestli máte cibuloviny dost... celý příspěvek >
Který skleník zvolit?, 8.2.2008
Mám skleník od VP 3 nebo 4 roky a jsem zcela spokojená. Taky jsem vybírala od více firem. Líbila se mi variabilnost, a kvalita nezklamala. žárově pozink., dvoje posuvné dveře, piloty, police, včetně montáže. Nebyl nejlevnější, ale mohu... celý příspěvek >
Lilie a denivky, 8.2.2008
To není lilie, ale denivka.
Objednávka od Starkla, 24.1.2008
To je Lukon glads, mají i stránky ne netu, a mají už tam i jarní katalog. Já si to u nich i objednávám přes internet.
Jak nejlépe naložit se slepičím hnojem?, 21.1.2008
A co králičí trus, lze ho použít rovnou?
pochlubte se co predsazujete, 18.1.2008
Já letničky nepředsazuji, jen astry, a na ty je čas. Ale koupila jsem pár jifů a byla jsem zvědavá, jak to funguje, tak jsem do nich již zasela papriky.
Okrasný listnáč, 11.1.2008
Mě se moc líbí Ulmus carpinifolia ´Wredei´ (jilm habrolistý).
cibule tulipánů a narcisů zůstaly přes zimu ve sklepě, 4.1.2008
Vsaďte je na záhon, jak to půjde. Pokvetou o něco déle.
Pivoňka paní Ilči, 30.12.2007
Je to Bowl of Beauty a mám ji z Lukon Bulbs. Mají jich tam celkem výběr. Ještě mám od nich Nymphe, taky pěkně roste i kvete, ale nemám fotku.  Jestli voní, to nevím, ale je fakt krásná. Taky jsem ji viděla v katalogu Lukon Glads.
Obrázek pivoňky od Ilči ve zprávě pivoňky přesazení, 30.12.2007 Obsahuje fotku
Je to kupované jako Bowl of Beauty.
Pivoňky - přesazení, 30.12.2007
Je to ona.
koupě skleník, 10.11.2007
Já mám skleník od V-P skleníky, taky ze středoč. kraje, taky úplná spokojenost. Objednala po netu, mají volitelnou délku, šířku, počet oken, dveří, typ dveří, police,atd. Taky jsem objednávala v lednu, montovali zač. května. Platba po smontování.... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 17.10.2007
Máte je opravdu krásné, ale tak se jim nevěnuji, nevím jejich názvy, i když jich mám taky několik. spíš jsem se dala na denivky a lilie. Ty si popisuji a fotím.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika