Příspěvky uživatele - 238.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychlokurz zahradničení, 17.10.2007
Já Vám rozumím, taky jsem tak začínala. Je to 15 let. Jen s tím rozdílem, že po celé zahradě rostla husí packa a pár starých stromů. Koupila jsem si brožurku Začínáme zahrádkařit a pomalu něco zkoušela. Jestli máte ochotné sousedy - zahrádkáře, nebo... celý příspěvek >
Pelcovi růže, 17.10.2007 Obsahuje fotku
Já mám ze sadových Egon Schielle - krásný velký keř, jemně růžové poloplné květy, bezproblémová, kvete až do zámrazu, nestříkám, amatersky ostříhám na jaře. Mám ji už určitě 10 let. Každému doporučuji. Romance je taky sadová, nádherně voní, ale trpí... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 4.10.2007
Díky za odpověď i za nabídku, ale letos už ne.  A jaké je na Vás spojení a je možné vidět někde nabídku? Moc se mi líbí také ta Aura Light. I.
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 3.10.2007
Kosatce máte opravdu krásné. Taky pár druhů a barev mám. Já bych chtěla vědět, jak se jmenuje ten v pravém dolním rohu, žlutomodrý. Moc se mi líbí. Zapoměla jsem napsat, že se to týká fota č. 1 od Honzy z 22.9.
Pěstování porku - cervivost, 22.9.2007
Já měla stejný problém, že porek v září byl najednou červivý. Letos jsem ho sklidila na přelomu srpen-září, a nakrájela do mrazáku.
velmi dlouhé šlahouny, 15.9.2007
To jsou určitě plané výhony a ty vyrůstají z podnože. Musíte odhrnout zeminu, tam, odkud rostou a odlomit to celé.
objednávání z ciziny, 11.9.2007
Mě by to také zajímalo. Vím, že se objednávají z ciziny třeba růže.
Hnojeni?, 6.9.2007
Prodávají Kristalon - podzim a ten je určený k pohnojení před zimou. Pohnojila jsem jím o víkendu všechny trvalky a růže.
zimní řízky - druhy keřů, 3.9.2007
 A neporadil byste, jak rozmnožit janovec? A vavřín?
Pivoňky - přesazení, 8.6.2007
Jak se jmenuje?
Presazeni starsi ruze, 5.6.2007
Taky chci přesadit 2 starší pokryvné růže. Mají víc než metr šířku. Jak kořenový bal? Musí být co největší? Nebo se chytne i prostokořenná?
Přihnojení jehličnanů, 31.5.2007
Zředěným zkvašeným proč ne?
Kristalon start kristalon plod a kvet, 29.5.2007
Já hnojla nejvýš 1 týdně, spíš míň, ale znám lidi, co hnojí do každé zálivky. Potom ale mají lepší muškáty. Letos jsem truhlíky vyhnojila hydrokomplexem při výsadbě.
prosím o radu pro začínajícího růžistu, 28.5.2007
Růže chtějí spíše lehčí půdu, taky máme jílovitou a na růže jsem dala do jámy hodně kompostu. Jestli ale nevíte o růžích nic, podívejte se na něj. knihu o růžích. Máte tam popis všech druhů/ velkokvěté, polyantky, sadové-ty mám ráda,anglické, atd.,... celý příspěvek >
V žádném případě nesmíte požít hnojivo s vápencem., 28.5.2007
Borůvky jsem hnojila cereritem, ten snad neobsahuje Ca?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika