Příspěvky uživatele - 238.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předzahrádka z růží, 25.5.2007
Nádhera!
rajčata na balkóně - kolik do jednoho pytle?, 24.5.2007
Já pěstuji podobně rajčata v kýblích - dostala jsem je z pekařství /cca 10 l/. Do 1kýble 1 rajče a hodně výživnou zeminu.
Banánovník - Musa, 22.5.2007
My ho začali mlžit na list a je lepší, vypadá zdravější.
rajčata, 21.5.2007
Na celou minulou sezonu mi vystačila necelá krabice za cca 100 Kč. Zhruba 50 rajčat, 50 paprik, 10 okurek. A kupovaná rajčata s domácími nesrovnávám.
Pivoňky - koupě, 21.5.2007
A já zrovna minulý rok jsem si nechala poslat od Lukon bulbs /  www.lukonbulbs.cz na dobírku pivoňky Nymf a Bowl of beauty. Kvetly již spoře minulý rok a letos již mají spousty poupat. V katalogu mají různé druhy a odrůdy, taky mi lákaly... celý příspěvek >
Javor dlanitolistý - Acer palm.Blodgood, 19.5.2007
Javor chce spíše polostín, ne na úpal, do vlhčí půdy. Roste pomalu.
Co k jižní straně?, 19.5.2007
Navezte tam více hlíny, zkuste znova skalničky - netřesky, rozchodník, kosatce. Zalévat. Také mám podobnou zahradu a nejsem tam často. Roste tam máčka, kosatce, levandule, kohoutek chalcedonský, i denivky.
Zakrslá slunečnice, 18.5.2007
Zasejte jich víc.
chtěla bych poradit, 17.5.2007
Přemýšlím, ale fakt toho moc není, co nežerou. Mě moc nejdou na velké denivky, ale na malé musím dát pozor, a taky myslím nežerou červenou echinaceu.
Výběr místa, 14.5.2007
Kdybych byla na Vašem místě, tak se porozhlídnu v knihkupectví, koupím si nějaký časák/ Zahrádkář, Flora na zahradě/ a zajdu na kafe ke kamarádce, co má zahradu/ nejen okrasnou/.
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 14.5.2007
Rozrazil to není, ten znám a taky ho máme v trávníku. Tohle je plazivější, dělá to rychle odnože a ty pouští kořeny do země. Listy má tmavé, širší. Vyhrabávám to, ale je to rychlejší.
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 12.5.2007
Proč je chcete hned stříkat, když nevíte, co to je? Zkuste nejdříve najít nějakou housenku nebo plže.
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 11.5.2007
Taky nejsem pro perfektní angličan, snesu víc než pár kvítků, ale když mám v trávníku /tedy spíš místo trávníku/ samá kvítka, to mi taky vadí. Minulý rok se mi objevil v trávě nějaký nový plazivý plevel, něco jako nízký rozrazil nebo rdesno, kvete... celý příspěvek >
je uz cas vysadit rajcata-papriky-okurky ven?, 4.5.2007
Ty největší jsem už zasadila, rajčata i papriky, ale na noc je přikrývám.
Zlte paradajky, 3.5.2007
Tam, kde prodávají semena zeleniny, budou mít i žlutá rajčata. Ale už je dost pozdě na výsev, podívejte se už po sazenicích u zahradníků.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika