Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinič v 763 mn.m, 5.8.2013
Ja som dnes ochutnal prve bobule Solarisu, su male ale sladke, co je v mojej polohe ked pozriem do kalendara, zazrak.
Rajče - postřik - prevence?, 5.8.2013
OL je 3 dni, tak nie je na co cakat.
Vinič v 763 mn.m, 1.8.2013
Podla mna by Solaris v takejto drsnejsej polohe spolahlivo vymrzol.
První broskvoně dozrávají, 1.8.2013
Ono to nie je tak celkom pravda, kazdy rok v jeseni chodim do zahradneho centra u nas v Bardejove, a viacej rokov po sebe som tam videl tuto odrodu, v jeseni si ju asi kupim. Myslim ze ju na broskynovom semenaci "vyraba" aj ovocna skôlka Sabinov,... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 1.8.2013
Spomina len treba hladat. Dokonca aj v tejto teme bol raz spomenuty. 
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
To mi je jasne, no ja aj tak do buduceho roka kupim takuto siet, a v zime ked budem mat viacej casu tak vymyslim jej uchytenie nad rastlinami. Lebo posledne roky su u nas na vychode slovenska ladove krupy, da sa povedat pravidelne. A to potom straca... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Tak to mi je fakt uprimne luto, ake nestastie postihlo vase rastliny, je je nevycislitelna skoda pre nas zahradkarov, tolko prace vyjde v okamihu nazmar... Inak toto som pisal v jednom vlakne nedavno: Na vychode slovenska uz tento rok vela... celý příspěvek >
Plíseň rajčat, 29.7.2013
Asi tak, tento rok sa nam zatial plesen zatial vyhyba, asi sa jej v toto pocasie nepaci. A takisto musim potvrdit ze naniektorych listoch sa mi objavili choroby, ktore vidim prvy krat.
Děti na zahradě, 26.7.2013
Tak napr, u nas deti maju rady jahody, maliny, cucoriedky, niektore egrese, josty a hrozno. Dalej ceresne, jablka, hrusky, slivky, marhule. Zo zeleniny hrasok, mrkvu, kukuricu. Urcite som na nieco zabudol. 
Rezistentní višně v České republice, 24.7.2013
Len kde ich zozenieme?
Roubování, 24.7.2013
Na to ze ste vrublovali jablone, to velky uspech nie je, no kazdy nejako zacinal. Ja vrublovanie do boku nepouzivam, a vrublovat na hlavu, je neviemako.  No za kôru sa ujimaju vyborne, aj ked su vruble odobrane zo stromu na strom a ciastocne... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 23.7.2013
Hlavne podla mna je potrebna dostatocna plocha, aby sa nesadili po vykopani zemiaky v tom istom roku na to iste miesto. A samozrejme najst vhodny spôsobo ako uchovat sadbu. Pri velmi ranych odrodach by to mohlo vyjst, ale bez zavlahy by si to u nas... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 23.7.2013
Tak to ma tesi, ze plod Vehardy vam chutil. Ja sa do marhul nevyznam (nemam s cim porovnavat), preto ani neviem posudit ci su dost aromaticke alebo nie. U mna zacne dozrievat za 10-14 dni (dam potom foto), ale to je len odhad, nakolko neviem co bude... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 22.7.2013
Hlasi nam pekne pocasie ktore by nemalo priat plesni, ale naopak malo by priat krasnemu vyfarbovaniu nasich slečien. Tesim sa na dalsie pekne fotky, a ked budem mat viac casu tak uz pofotim aj ja nieco. Inak na vychode slovenska uz tento rok vela... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 22.7.2013
Pane J.R. napisal som ze JA by som s i ich pod rastliny nedaval, vy aj ostatny kto chce si ich tam kludne davajte. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika