Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky nakládačky, 8.7.2013
Inak na plesen nie je podla mna vôbec brzo, prve prinazky som uz spozoroval aj na jednom mojom poraste ktory je hustejsi, na susednych je uz napadnutych aj 30 percent. Napr. polia zemiakov ktore neboli osetrovane su akoby spalene plamenometom (a... celý příspěvek >
Okurky nakládačky, 8.7.2013
Viete ale aj tak je to premna zvlastne, rastlinu to ochrani aj 10 dni, to znamena ze tie chemikalie sa na rastline drzia, ale mne to neskodi hned na druhy den...?
Okurky nakládačky, 8.7.2013
Alebo Infinitom, ten ma OL 1 den.  Ale najako mi to hlava neberie, to ako jeden den rano postriekam, a na druhy si mozem pokojne dat na ranajky uhorku?  Inak zltnu niektore plodiky a mne, a to mam vylucne partenokarpicke odrody, tak... celý příspěvek >
Skore zemiaky - vlastna uroda, 8.7.2013
To je fajn, len je potom tazsie kupit zemiaky na uskladnenie ktore tiez neboli striekane. Ja vam tu lokalitu v Brne zavidim, ak vam uhorky a rajcata vydrzia bez plesne.
Moruše - pěstování, 8.7.2013
Ak doteraz nevyrasila, tak nieco nie je v poriadku. Skuste na konariku urobit maly zarez pod kôru, aby ste videli ci uz vyschla alebo este zije.
Skore zemiaky - vlastna uroda, 7.7.2013
Tak aby som to doposial zhodnotil, tak najvätsi vynos je zatial u Bellarosy, no Marabel a Anuschka su tiez dost urodne. Najlepsiu chut ma podla mna Anuschka, no Marabel je tiez vyborna. No v rodine sa to dost lisi, a niekomu najviac chuti Bellarosa,... celý příspěvek >
Nízká nať brambor, 7.7.2013
Z vlastnej skusenosti viem, ze velkost nate je skôr odrodova zalezitost. No samozrejme ma vplyv na konecnu vysku aj hnojenie. (hlavne dusik) Pokial ide o termin kvitnutia, tak to je tiez odrodova vlastnost, niektore kvitnu skôr, niektore neskôr,... celý příspěvek >
Jaká je to choroba?, 6.7.2013
Tak som sa bol pre istotu pozriet aj ja na svoje Solarisi, a na bobuliach je ukazkova mucnatka (padli), myslim ze uvadzana "velmi vysoka odolnost" nie je az tak na mieste. (sudiac podla toho co vidim, alebo ze by vznikli nejake nove kmene toho... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 4.7.2013
Bejbina mi zacali dozrievat trochu viac, tak sa tesim ze mame cerstve domace paradajky (tento rok nejako privela nasadzuju na kvet, niektore kvetstva urcite aj vyse 30 kvetov). Oranzovy otien uz chytajju plody na rastlinach Torina, tak som zvedavy.... celý příspěvek >
Jak zabíjíte slimáky?, 4.7.2013
Tak to uz su riadne pocty.. O.o Mne najviac pozieraju uhorky a salat, ked mam naladu tak ich zbieram a potom bud vysypem do potoka alebo zalejem vriacou vodou. No ked nejakeho vidim na chodniku, tak ho akoze nechtiac pritupim, no on potvora to aj... celý příspěvek >
Zahradní pilky Pilana, 4.7.2013
Pred casom som tu na temu prerezavacia pilka zalozil temu, skuste ju pohladat, mozno sa tam nieco zaujimave docitate.  U mna to nakoniec vyhrala pilka od Husqvarny pred pilkou Silky, ale to len pre cenu, keby som bol bohatsi tak by to bola... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 2.7.2013
Prohlédněte si obrázky na internetu.
Sklizeň rajčat 2013, 30.6.2013
Ale tie na fotke su bejbina, cherry roma mam z hyperkarketu, made in spain.
Pušistij ranyj, 30.6.2013
Dik, stale nechapem, kde som na nu mohol narazit, ked na internete o nej nic nemozem najst.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 30.6.2013
Nechcem miesat jablka z hruskami ale musim to tu napisat. Infinito podla mojich doterajsich skusenosti nie je az take vsemocne. Po druhom postreku zemiakov, som cca 3-4 dni na to, nasiel na zemiakoch listy napadnute plesnou, ktore tam predtym neboli.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika