Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boruvka z lesa, 22.7.2013
Piliny z pod motorovej pili, by som si pod rastliny z ktorych chcem nieco konzumovat nedaval.
Choroba révy, 21.7.2013
Potvrdzujem, mne sa objavilo padli aj na bobuliach Solarisu a listoch Somerset seedles, som zvedavi ako sa to vyvinie, striekat nebudem.
Sklizeň rajčat 2013, 20.7.2013
Tie giganty su pekne velke, to moje SM3 maju podstatne mensie plody.
Choroba révy, 20.7.2013
Na bobuliach mi to pride ako mucnatka (padli).
Kedy je spravny cas na vybratie zemiakov?, 18.7.2013
Asi tak, ked ich chcete na uskladnenie, tak skôr ako v polovici augusta by som ich asi nevyberal.
Meruňka Tsunami, 16.7.2013
Nemate obavy sadit marhulu po marhuli ktora odisla na mrtvicu?
Okurky nakládačky, 16.7.2013
Diky za info, ale to je podla mna dost trapas, ked OL je 1den a zapach moze byt citit este tyzden. Asi im budem musiet nieco pekne napisat, alebo to fakt mame jest smradlave uhorky?
Pestovani okurek, 16.7.2013
Zalivat vecer sprchou na listy, tak na toto by som srdce nemal. (plesen, slimaky)
Okurka Linda potřebuje opylovače?, 15.7.2013
F1 znamena ze ide o rastliny z hybridneho osiva. Ostatne zalezi na odrode.
Co patří a co ne do kompostu, 15.7.2013
A kompost si radsej kupit. Samozrejme "nenakazeny"...
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
No ja ich tam davam preto, lebo neviem co ine mam spravit s takym mnozstvom aky vyprodukujem, ide hlavne o vnat zo zemiakov. (z rajcin nedavam, lebo sa mi nechce odstranovat uväzky). Pani Ivap napisala ze palit, tak neviem ako to funguje u vas, ale u... celý příspěvek >
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
Samozrejme som pisal o plesni zemiakovej. O tom ze kompost vo vnutri je v zime premrznuty na kost, som sa v zime presvedcil.
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
Pokial viem, tak v nasich zemepisnych sirkach nie je schopna plesen prezimovat.
Co patří a co ne do kompostu, 14.7.2013
Ja som sa docital na viacerych strankach ze ano, a preto ich davam. Môzte povedat preco podla vas nie?
Choroba rajčat?, 13.7.2013
Akurat som sa vratil zo zahradky, mam presne tak iste napadnute listy na niektorych odrodach, presne na to sedi vas popis, co to je neviem. U nas je aktualne 13,8 stupna, fuka dosst neprijemny vietor a prsi.  Zemiaky uz su riadne napadnute... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika