Příspěvky uživatele - 255.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostřička řetězu nebo pilník, 19.7.2013
Kdyz jsem zacinal pred 35 rokama pracovat s pilou, tak jsem taky zkousel vselijaky pripravky na ostreni retazku. Vsecky stoji za min nez nic. Pouzivam jenom pilnik. A vzdycky vetsi velikost nez co predepisuji.Kdyz jsem doma, tak si pilu za listu upnu... celý příspěvek >
Sekačka špatně hazí trávu do koše, 18.7.2013
Malinko zdvihni otacky motoru a nebudes met problem.
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 18.7.2013
Pracoval jsem s moc pilama, ale znacku Dolmar jsem jeste v ruce nemel.Nejlepsi pila co existuje je Shindaiwa. Jenomze nekdo podplatil ekology a ti ju vytlacili z byznysu, ze spaliny neodpovidaji norme. Ted je na trhu znacka Eco. Ta nastartuje na... celý příspěvek >
Malé papriky, 17.7.2013
Petro, kdyz presadis papriku do velkyho kvetinacu, muzes ji mit i jako pokojovou rostlinu. A az opada listi, das ju do sklepa. A papriky sice na ni nove rust od podzima uz nebudou, ale ty co tam jsou budou porad cerstve a zdrave az do unora. A... celý příspěvek >
Malé papriky, 17.7.2013
Jaro, nijak to nemerim. Naplnim pul becky kurincama zaliju vodou a pak jenom zalivam a dolivam vodou. Na podzim je na spodu becky jenom pisek z kurincu. V jine becce delam to same s veskerym odpadem z kuchyne a plevelem ze zahonu. toto je i vybosne... celý příspěvek >
Papričky mi kvetou, ale květy opadají, 17.7.2013
Mam uplne stejnou zkusenost. A plati to i o rajcatech a okurkach.
Chilli papričky - pěstování v květníku, 17.7.2013
Papricky tvaru lampionku, barvy svetle oranzove jsou Habanero. Jedny z nejpalivejsich. Nekomu chutnaji, mne ne. Pro me jsou az priliz palive a i tak mne nechutnaji. Mnohem radsi mam Jalapeno.Jalapeno jsou palive a i tak maji prijemnou chut.
Vinic do severnej oblasti, 17.7.2013
Palo, co Ti muzu rict o jejich chuti? Jenom jedno. Az budou zrat, zajed si k Darii a ochutnej je. A at Te pak zaveze k moji sestre Anezce a u ni ochutnas zase jine odrudy. Pochopitelne vsecky americky. Ty rostou bezproblemove.Jak uz jsem tady psal,... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 17.7.2013
Palo, at Ti da Daria rizky odrudy Cora. Je to Muscadine, ktery vyslechtili v Kalifornii a roste i ve hodne studenych podminkach. Normalne Muscadine rostou jenom v tech nejzhavejsich podminkach. Ani u me neprezije zimu.A moje souradnice jsou: 36,459... celý příspěvek >
Bezsemenné odrůdy vína, 17.7.2013
Z bezsemennych a zaroven bezproblemovych odrud bych Ti doporucoval odrudy Vanessa, Glenora, Venus, Neptun a Catawba seedless. Catawbu seedless asi nesezenes, protoze oficialne neexistuje. Chutove jsou vsecky vyborne, ale Catawba seedless je jeste nad... celý příspěvek >
Malé papriky, 16.7.2013
Petro, paprika nema silne koreny a proto potrebuje lehkou a vzdusnou pudu s mirne kyselou reakci. Na rozdil od rajcat koreni vice do hloubky. Rajcata muzes pestovat i v 5 cm pude. A pokud mas nejakou peknou rostlinu, tak ju uz komcem leta OPATRNE... celý příspěvek >
Malé papriky, 16.7.2013
Presne to same si myslim. Raselina je az prilis kysela. Kompost je vynikajici. A zalivani zkvasenyma kurincama, nebo zkvasenym odpadem z kuchyne dela zazraky.
Nejchutnější rajčata, 16.7.2013
Mas jenom castecne pravdu. Z druhe generace uz nemusi byt vsecky rostliny stejne. Ale kdyz si budes kazdym rokem selektovat nejlepsi z nejlepsich, tak po nekolika rokach ziskas odrudu. V knihach je psany, ze po 5 rokach, z moji zkusenosti to je po 7... celý příspěvek >
Pestovani okurek, 16.7.2013
Pro pestovani okurek, at uz nakladacek, nebo salatovek se mne osvedcil zpusob pestovani vertikalne na pletivu. Jsou mnohem zdravejsi a urodnejsi. Potrebuji lehkou, kompostovou pudu, ktera se snadno nesleha. Pri kazde sklizni uslapavate pudu a koreny... celý příspěvek >
Pekne papriky, 16.7.2013
Moc roku si pestuju svoji zeleninu. Porad z vlastniho semene. A to kazdemu doporucuju. Rostlina se tim prizpusobuje mistnim podminkam. Pred 18 rokama jsem dostal od mojeho stryce semena paprik, ktere si on sam taky selektoval. Ja v tom pokracuju a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika