Příspěvky uživatele - 59.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 21.9.2013
S tím souhlas, letos jsem měnil velkou pilu, prodal jsem 365 a než mi kolega sehnal (cena) 560, byl jsem měsíc bez, mám jen hobíka HQ 235.  Přišel jsem ale k vlečce tvrdýho z likvidace polomu tady kousek, a bylo potřeba to našpalkovat. Dělám to... celý příspěvek >
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 20.9.2013
 to je sranda, jak se řeší pila na jeden den v práci za rok... fakt věda.  Já teda prodal HQ 365 a měla za sebou jednu sezonu v těžbě a následně 4 roky povalování a tak týden práce za rok. V tomhle režimu vydrží 30 let každá lepší... celý příspěvek >
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 19.9.2013
OM je speciálně koupená značka pro MF, takže ji nikdo jiný nepoužívá, proto se ani neprodává jinde než v zemích kde MF působí.  Dokud si v začátku MF objednával výrobu Oleomacků na základě modelů HQ a v továrně HQ, byly to kvalitní stroje,... celý příspěvek >
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 19.9.2013
 jinak teda, 20 kubíků do krbu... to je docela šupa, co tím krbem vytápíte??
Vyber pily na 15-20 m3 rocne, max 12tis, 19.9.2013
 no, radost asi jak pro koho, v čem by ta radost měla spočívat, v tom že MS 271 je dražší o cca 1500,- a těžší o půl kila?   A hlavně, na Bazoši jsem našel 543 novou za 10. Není moje, jen aby někdo nemyslel... Koukal jsem po ní, ale... celý příspěvek >
Řetěz na motorovou pilu, 17.9.2013
nemyslím, že by se ve začkáči prodávaly neznačkové řetězy, s ohledem na ceny to asi ani nemá smysl. Ale věřím, že máte něco nekompatibilního, což není nic divného u podobných značek. Zkuste vyměnit celou sestavu, tedy lištu a řetěz, s tím že podle... celý příspěvek >
Uhlový převod, 7.9.2013
A nebo v železářství koupit mazničku a natočit jí místo mazací zátky do úhlové hlavy.Dělají se v metrickém závitu, stačí si vzít sebou zátku(šroub) a mazací lis co máte a vyrazit na nákup. Stojí několik korun a není třeba ji... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 18.8.2013
Přesně tak, a je skoro jedno jestli je to značka nebo málo značka. Špičkový značkový motory mohou mít o něco víc výkonu na litr  , teda spíš na deci. Ale i nejlepší třicítka nebude nikdy stíhat ani podprůměrný padesátce ve vysoký trávě a roští.... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 17.8.2013
 Sekám tak při 60 cm, strniště nechávám 5-10 cm. Je tam jílek, jetel, psárka, plus něco. Je to celkem na rovině, bez překážek, 540 m nad mořem. Sekám 2x za sezonu, najaře smyk a brány. Pokud se někomu zdá, že nůž nebere, ale struna jo, je... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 17.8.2013
Někteří výrobci mají psáno i 3 kW Je třeba se podívat, podle jaké normy výkon uvádějí. Riwal 520 s 3 mm strunou nijak nebojuje, nevím proč tam je ta slabá, protože motor jde správně s 3mm, hlava je na ni udělaná, s tou origo točil moc.... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 17.8.2013
Jako rezervní leží protože momentálně není pro něj práce, akorát u mě doma na pastvině. Je na velký roští nebo plochy, který se dají valit. Mám ještě HQ 535RX, ta je na ožínání a lezení po krpálech díky o 3 kila menší váze lepší ,... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 4.8.2013
Počítám samozřejmě čistý čas a bavíme se o louce. Pauzíruju tak po hodině, mám nádržku asi 1,2 litru, takže dolévám necelý litr (nosím si litrovku od převodového oleje v kapse montérek, má víčko s trubičkou, pěkně se to dolévá). Pauzu dělám... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 3.8.2013
Romane, 30 hodin je týden v profi... Na jednu stranu máte pravdu, ale na druhou stranu z toho cítím něco jako : nemáš prachy, sekej kosou... Na takovýhle šmrdlání v praxi stačí skoro cokoliv, nemusí to stát dvacítku, vždyď to není výdělečný.
Výběr křovinořezu, 3.8.2013
Sečení je tak 70hal. za metr, až třeba 2 koruny, dohoda na místě, podle stavu a velikosti pozemku. Lesy platívlaly asi 60 halířů ale zas to bylo v řádu hektarů. Co se názoru na servis týče, hobíci tam jsou častěji než profíci, furt vymejšlí, a... celý příspěvek >
Jakou pilu koupit na chalupu a na praci kolem domu?, 3.8.2013
H55 ti vydrží věčně, ale je to starožitnost... což ale možná dobře. Síly má dost na vše co člověk může doma potřebovat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika