Příspěvky uživatele - 59.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 6000, 26.6.2013
No, jen jsem dal do placu svoje zkušenosti s levnýma mašinkama... Tak mě hned nekamenujte. V lese mi půjčovali na práci Stihl nebo Johnsered, byly samozřejmě daleko příjemnější, ale taky ne za 6 litrů, jak kolega potřebuje. Shrnu to :... celý příspěvek >
Křovinořez do 6000, 23.6.2013
Zdravím, jsem na tom podobně, jako ten pán co se ptal. Náročné podmínky, 2 hektary na přeseknutí jednou až dvakrát za sezonu, sem tam nedopasky po koních.Členitý to není, ale je to misty rozdupaný, kámen se taky najde. K tomu asi 1000... celý příspěvek >
Křovinořez Homelite HBC 45 SB, 23.6.2013
Ladič pian... proš to šteluješ chlape?? U nový mašinky to akorát tak zavání zadřením, tohleto. Základní nastavení je dotáhnout a o jednu otáčku povolit, aspoň u ostatních podobnejch, ale radši to nech bohatší aspoň tak na 2 nádrže.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika