Příspěvky uživatele - 59.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 3.8.2013
Tak asi něco děláte špatně, jestli spálíte litr za hodinu a posekáte s ním 330m2.  Na 1000 m2 louky musí stačit litr paliva, spíš 0,7...  Pro Vaše info, v hodinovce se neseká, seká se za metr.Za Vašich 350 kč bych... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 2.8.2013
Tak jak Riwállek?? Já zatím OK, posekáne celkem cca 3ha plus 2000 metrů bytelnýho roští 2m vysokýho, neprůchozí do 5 cm průměr výjimečně, do 3 cm normálně... Zatím drží pohromadě, nic se neukázalo, starty už v pohodě. Studenej... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 2.8.2013
Nenechte se zblnout, pane Nováku, 2500 metrů není žádnej problém, a jestli tam zatím máte zanedbanej porost tak vám diskovka je houby platná. Hodí se na pěknou trávu a ne moc svah a hrboly. S výkonným křovinořezem při použití nože je těch 2500 metrů... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 27.7.2013
Celkem vzato jsi si odpověděl správně sám... ještě bych omrknul filtr. Přikláněl bych se ke svíčce, a odborné seřízení jí jen prospěje 
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 24.7.2013
No, je to pravda, ale na ty dlouhé roky nějak moc u nových strojů nevěřím... a to zdaleka ne jen u křoviňáků. Kamarád nedávno vyměnil lesní křovinořez, stejná značka, stejná třída, obsah. Dělá stále to samé, udržbu chráněných lokalit. Dělá s ním... celý příspěvek >
Jaká je husqvarna 372 xp, 23.7.2013
To máš tak... každá XP je super, dokud se prohání fest v lese. Kdo neumí řezat a půl práce ji šmrdlá na nízkých točkách, ten jí rychle oddělá na klice. Negativně se podtáčení projenuje i na praskání pružin, pila pod otáčkama kope. Je... celý příspěvek >
Krovinorez pro pastviny nad 8000m2, 23.7.2013
No, já mám na 2 ha údržbu Riwall 520, s nožem co je k tomu nebo radši 300mm tl. 4 mm, není absolutně problém, levnej, výkonnej, relativně pohodlnej, dělám i daleko horší práce než nedopasky a zatím no limit... za 5 tisíc, kdyby vydržel 4 roky, tak je... celý příspěvek >
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
Popálená šňůra znamená že se upekl starter, protože třeba nebylo dost místa na segment, unášel se a třením se ohřál. Stačí špatně podložka. U těchto křápů je to raz dva.  Nádrž nevím, ale celkem se to vyloučit nedá.
Pozor - křovinořez Hecht 145 BTS, 17.7.2013
No, pokud zatím nedošlo k porušení zákona, je ČOI mimo hru, nic pro Vás nemohou udělat, to jsem měl na mysli. A zákon dává i podmínku 3x stejná závada, takže proto jsem psal vyzvednout, zatím prodejce nemá důvod vám vzít zboží zpět a vrátit... celý příspěvek >
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 11.7.2013
Já mám nožů víc, všechny od Oregonu, 4mm síla. Průměry 300 a 400. Je fakt, že s tou 400 dělám spíš řídký porost, lopuchy, kopřivy a klacky do 1cm. Díky většímu průměru je vyšší obvodová rychlost, setrvačnost 4mm silného nože je obrovská... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 7.7.2013
JJ, litrovka od oleje, ale já používám od převoďáku s tím výsuvným brčkem, na oboje, olej i palivo. Ten špunt s brčkem by mohl pasovat i na některé kanysttry 3l. Výhoda je, že to necmrndá okolo.   Směs neřeším, namíchám 10 litrů s olejem od... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 7.7.2013
Tak, dnes po cca 12 hodinách od nova povolené šroubky na nádrži. Nešlo se k nim snadno dostat, vypadalo to na rozborku krytu na spojce, tak jsem do plastu vrtnul dírky 10 mm abych to dotáhl zkrz kryt (imbusy), ničemu tam nevadí. Další problémek:... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 7.7.2013
Na plochu co pořebuje host - xxx.xxx.192.242, stačí lehká mašinka, kolem 1kW v pohodě, akorát to neudržované s tím půjde špatně, ale je to jen 500 m, to je nic, to se jednou přežije, Ten sajrajt nožem pomalu, ostatní pak zvládne struna, na udržovanou... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 5.7.2013
Popis mých zjištění je v příspěvku z 1.7. 15:15, dnes má naběháno asi 10 hodin, zatím ok, ale na posuzování brzo. V náročným porostu jsem zatím neobjevil slabinu, tam je doma a dá se s ním jet opravdu efektivně, ale na dodělávky... celý příspěvek >
Zanášení svíčky MF 7O, 5.7.2013
Není to spíš bohatý??  Filtr v první řadě, pokud se v tom nikdo nehrabal. Pak taky plovák, neteče ti benzín, když ho nevypneš??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika