Příspěvky uživatele - 59.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez solo 154 - názory, 3.7.2013
tak 555 RXT je už teda brutální stroj, s tím se daj sekat i kandelábry   Ať slouží
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 3.7.2013
Jo, a ještě je na světě Stihl FS 90 se 4-MIXem, stojí asi 11, to bych teda asi zvažoval. DV
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 3.7.2013
to Solo mi připadá lepší, aspoň teda spodek. Motory jsou čína, budou asi dost podobný. Mě se zdá, že ten můj běs je kvalitou hodně podobnej, akorát levnější o půlku, nevím, chtělo by to vzít na hodinku do roští. Pokud bych chtěl dát kolem desítky,... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 3.7.2013
Na značce opravdu moc nezáleží, spíš je v tomto případě zadání za cca 5000 korun vytěžit co nejkvalitnější nenáročný strojek s nízkou váhou. Ve výběru je toho dost, ale třeba OM čtyřtakt je cenou výš a ve dvoutaktu zase je k mání Stihl 55, takže... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 3.7.2013
Jo, nevypadá zle, tady Dolmar dost chválí, každopádně je to asi pro tvoje užití OK, jen pro ženu těžší než dvoutakt. Stihl má ještě model 55, ta je levnější. Ale Dolmar myslím servisují skoro všude taky. Snaž se to koupit v místě, pokud ti to... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 2.7.2013
JJ, ale je cenove nad zadáním o víc. Hledej kolem sebe servis, to je důležitý i pro záruku, pokud je tam Dolmar, dobrý.  Pro ženu ty siláky radši ne. Ale ještě teda mrkni na STIHL, za těch 7 bys už měl tu FS 56, což je asi jasná volba, sice... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 2.7.2013
Pak je tady tohle, RBC 430 SBSB, ale neznám. Pro to co chceš je 4T lepší, málokdy asi vyjedeš palivo a směsi v nádrži jsou dnes problém.  Ten Hecht ve čtyřtaktu je laciný, ale má špatně řešený napojení hlavy na převod, bude se tam motet... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 2.7.2013
No, chce to prohlídnout, to je stejné jako s nákupem laciných noname. Nebo pak do 5000 je ten Riwall, mám na něj celkem pozitivní názor, vypadá za ty peníze slušně, je to cz distribuce - mám 520, ale jen chvíli. Pro tebe stačí slabší verze, bohatě.... celý příspěvek >
Křovinořez do 5tis, 2.7.2013
Na bazoši jsou Hondy, lehce jetý nebo nejetý, to je ono...
Pomer cena / kvalita u značky Active, 2.7.2013
Ahoj, dvoutakt je určo čína, což jsou skoro všechny a nehraje to roli, podstatný je, co si tam obchodník objednal za kvalitu. Jezdím tam dělat jiné věci, ale i tady platí, že totéž ti nabídnou v ceně např. 1-5-10-15 USD, je na tobě kterou... celý příspěvek >
Spolehlivost křovinořezu Active 4T-3,5B, 30.6.2013
Ahoj, motor Robin bude asi jednička, ale jinak je to spíš velkej vyžínač: V popisu se nechlubí pevnou hřídelí, takže je to flexi? Trubka je poměrně malého průměru, to by sedělo. Stejně tak i nůž co k tomu je odpovídá slabším strojkům. Asi to bude na... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 30.6.2013
No, podle mě to byla nějaká taková, ale sekal jsem s ní jen asi 10 minut celkem čistou trávu asi 40 cm u prodejce.  Je to na dosekání a kolem pěšinek někde na zahrádce super, tichá mašinka, ale do sajrajtu to opravdu není dost pevný stroj,... celý příspěvek >
Křovinořez Jonsered, 30.6.2013
Než začnete seřizovat, prohlédněte, zda kolem větráku a starteru nemáte mastnotu, to by znamenalo gufrera na klice. Pak také sundejte filtr, pod ním budou šrouby které drží karburátor dotažený k válci. Palivové hadičky v místě vstupu do nádrže,... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 30.6.2013
K tomu bych doplnil, že nejen motorem žije křovinořez... Hledal jsem pro sebe teď nový a pár jsem jich vyzkoušel, bohužel u levných čtyřtaktů byl sice motor třeba Honda, ale zbytek byl laciný, aby se výrobek vešel do ceny. Takže jsem nakonec koupil... celý příspěvek >
Namotání žací struny, 30.6.2013
Zdravím, problém s nevysouváním je většinou špatně namotaná struna, je třeba se řídit šipkou, která na cívce v drtivé většině hlav je. Pokud je namotaná správně, může být v hlavě natemovaná drť a blokobat pohyb, nebo, což je také časté, některé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika