Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškáty ze semínek, 13.2.2015
Vysela jsem radši všechny... ráda se podělím se sousedkama, aspoň budou mít radost :) a já pak taky...
Muškáty ze semínek, 13.2.2015
Děkuji za toto sdělení, všichni, včetně prodavačky mi říkali, že je to skoro věda, pěstovat je v domácích podmínkách. Proto jsem si radši koupila to velké zahradnické balení, abych aspoň 30 sazenic měla. :) bydlíme v domku, tak vlhkost snad bude... celý příspěvek >
Muškáty ze semínek, 13.2.2015
Děkuji substrát jsem koupila také u Černého, propařila, přesela - salát sadbu nepěstuji, nemám skleník a venku se mu nedaří, slimáci a pod. Tak nevím, až vylezou, odkryju a budu doufat... Děkuji za rady!
Muškáty ze semínek, 12.2.2015
Děkuji za názory. Místo mezi miskou a fólií je, ale právě se bojím, aby to nepopadalo. Už jsem zahlédla dva klíčky, kde bylo málo substrátu. Tak uvidíme zítra. Spíš až jich vyleze víc folii sundám. Teplo bude stejné jen vlhkost nižší. Zeleninu... celý příspěvek >
Bougainvillea množení a zimování, 12.2.2015
Kdy ji z té půdy sundávate? Mám ji na okně ve sklepě. Je úplně holá :(tak jsem si říkala, že ji casem zkusím vzít domů a zalévat a přihnojovat...
Muškáty ze semínek, 12.2.2015
Dobrý den, oživuji vlákno, protože jsem si koupila semínka muškátů, zasela a čekám až vykezou první ocásky. Mám je v misce a na ní poravinovou folii, trochu propíchanou. Nevím, jestli až semenáčky vylezou mám folii hned sundat nebo ještě chvíli... celý příspěvek >
Cibuloviny už lezou, 22.1.2015
Takže nezakryvat nechat růst? Něco leze i u lilií... to je blázinec. Jsme v podhůří, že se to stane koncem února, to chápu, ale leden? Tak děkuji...
Cibuloviny už lezou, 22.1.2015
Dobrý den, dneska jsem si ve výprodeji koupila okrasný česnek, když jsem došla na zahradu ho zasadit, byla jsem v šoku. Tulipány, narcisky, krokusy, modřence a kdo ví co ještě, všechno už leze... co s tím? Je teprve leden... nějak to zakrýt? Co když... celý příspěvek >
Muškát - napadení nebo přelití?, 6.10.2014
To bude asi ono. Puklice znam ty to nejsou. Asi to vzniklo z přemokření, jsou venku na dešti a před časem lilo dost. Takže proti houbový postřik to jistí a radši na všechny. Děkuji
Muškát - napadení nebo přelití?, 5.10.2014
Můžu se zeptat, mám podobný problém, ze spodu listů mám ale hnědé vypuklé skvrny (jako bradavice), které jdou šetřit, svrchu svetle skvrnky je to také korkovitost nebo čím to může být? Je to na zonalkach na letošních letních řízkovancích... Děkuji
Podzimní truhliky, 7.9.2014
Vresy už mám taky, a něco jiného, nějaké zvláštní rostlinky? Hledala jsem a nic jsem neobjevila :(
Podzimní truhliky, 3.9.2014
Krásný den, podzim za bukem a tak jsem zacala přemýšlet co místo muškátů do oken. Ráda bych to vymyslela tak, jako na jaře. Petrklíče už druhým roken dám na záhon a na jaře přesadím do truhliku, prihnojím a super. Co vymyslet na podzim, aby to šlo... celý příspěvek >
Bougainvillea množení a zimování, 23.8.2014
Krásný den, mě by zajímalo, kdy bougainvilli schováváte domů? Jaké teploty ještě venku snese? a zkoušeli jste ji nějak množit? mám ji první rok společně s mandevillkou, jsem zvědavá, jak se mi podaří je přezimovat, muškáty mám v garáži na okně,... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 22.8.2014
Taky jsem chtěla sloupovou třešeň, začala jsem hledat co a jak a docela mě to odrazuje :-(ale nemám místo ani na malou korunku, chtěla jsem prostě obrostrlou tyčku, aby si děti mohly zobnout... Kdo z Vás má a může pochválit, napište, kde kupujete. V... celý příspěvek >
Sloupová třešeň, 22.8.2014
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti se sloupovou třešní případně doporučíte mi kde ji koupit? Máme už naši zahradu plnou, takže je to jediná možnost a jde mi o to, aby si děti mohly zobnout třešní a nerostla moc do šířky ani výšky...  
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika