Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory v seně, 6.5.2014
Já letos taky zkouším prvně experimentovat, dávám je do králičího hnoje se slámou, víc slámy než bobků :-) dala jsem si je pod jabloně, kde jsem měla záhon kolem sloupových jabloní, původně na špenát, fazole a tak, který mi prorůstal jen plevelem a... celý příspěvek >
Klematis (clematis) Dufek, 2.5.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti se zasíláním od pana Dufka. Já mám totiž jednu zkušenost a to dosti neblahou. Loni jsem se ptala na několik klematisů pro skupinovou výsadbu, přišel mi e-mail, že skoro polovina jich není, tak... celý příspěvek >
Je to muchovník?, 30.4.2014
Lído, vůbec nevím, jaký mám, dostala jsem ho od sestry a ta už ho má dlouho a myslím, že také netuší... Má tam prý dva různé keře vedle sebe a protože to jsou semenáčky, těžko říct, co to bude :-) Tak já to mám zasazené první rok, ale zjistila jsem,... celý příspěvek >
Je to muchovník?, 30.4.2014
Hezký den, dostala jsem semenáčky muchovníku, chtěla jsem se zeptat, jak velké ty keříčky asi tak musí být, aby kvetly a plodily, děkuji :-) zatím jsou tak 20 cm vysoké. Mám přihnojovat něčím speciálním, zatím jsem dávala cererit. Děkuji
Květy jahod - černé středy, 28.4.2014
No jo, jsem na tom stejně, kvetou krásně, ale středy jsou černé :-(to jsem se těšila na velikou úrodu... Takže ty s černým středem otrhat? To mi jich tam moc nezbyde a opravdu musela namrznout poupata, protože se květy otevřely až teď :-(to jsem... celý příspěvek >
Lilie, 17.4.2014
Já tam loni nasypala drcené skořápky, bylo to super, slimáci nikde, pak už je sežraly kachny, ale letos jsem situaci podcenila, neviděla jsem nikde slimáka, dokonce i špenáty mi vylezly, aniž by je sežrali, tak jsem neudělala nic. Ale z jiného... celý příspěvek >
Lilie, 16.4.2014
Tak přišlo období dešťů a já objevila lilie úplně užrané slimáky :-(ukousaný spodek a rostlina ležela vedle. Jde aspoň nějak zachránit cibule nebo je po liliích definitivně?
Jaro 2014, 13.4.2014
Renatko ty jsou úžasné! Taky bych chtěla takových barev, ale nové cibulky mi vymizí, většinou shnijí:-(asi už musím změnit zahradnictví...
Gloxinie, 13.4.2014
Tak ta je parádní, čím hnojíte, že za rok tak narostla? Jinak já mam pokaždé také obaleno květy a jsou veliké. Rozhodně je neprobírám a nevystipuju.
Sečení trávy po aplikaci Bofixu, 4.4.2014
Stando, moc děkuji za vyčerpávající informaci, asi ještě počkám, vypadá to, že už vadnou, tak to za 10 dní poseču a dosiju a bude to asi nejlepší, moc díky za radu!
Sečení trávy po aplikaci Bofixu, 4.4.2014
Já bych se chtěla spíš zeptat, kdy můžu oset trávou místa ošetřená bofixem? mám tam dvě takové lysinky v trávníku, předchozí semeno nevzešlo, ale pampelišky už začaly okupovat trávník tak, že by vykvetli, kdybych čekala na vyklíčení nového semene,... celý příspěvek >
Pěstování lilií a kaly ze semen, 4.4.2014
Vladislave, moc Vám děkuji za rady, mě to bylo podezřelé, když mají vytvářet cibulky, že asi není vhodné je přepichovat :-) tak moc děkuji a přeji krásné jarní zahradničení! Petra
Pěstování lilií a kaly ze semen, 3.4.2014
Něco tam už leze :-) hurá :-) jen aby to nebyl plevel :-) jen jsem se chtěla ještě zeptat, jestli to pak normálně mám přepikýrovat nebo jestli to nechat v truhlíku a "vyjednotit" Taky jsem zvědavá, jestli mi něco udělají pacibulky z lilie tygří :-)... celý příspěvek >
Tulipány z holandska, 1.4.2014
:-D Děkuji. 
Tulipány z holandska, 1.4.2014
Na záhonu nebyly nikde žádné pěšinky od hlodavců :-(spíš jsem si říkala, jak bylo docela teplo, tak jestli se pod slámou nezapařily a neshnily. Uvidíme, teď jsem je přihnojila cereritem, snad budou cibulky silné, abych je pak mohla na podzim rozsadit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika