Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křen, 22.8.2014
Já mám křen všude, byl na pozemku, po terénkách se kousky dostaly všude a nemůžu se ho zbavit, reju, sekám listy, ale je to mor. Radost mají jen sousedi, protože ho rozdávám na kila :-/
Likvidace porostu a nové osazení, 13.8.2014
Děkuji za všechny reakce, hlavně mi šlo o to čím to současné osazenstvo zlikvidovat, vytrhávali jsme to, ale jak jsme tam málo, tak bez výsledku, takže bych to chtěla jednou pro vždy zlikvidovat chemicky a pak nějaké nové osazensvo. Na část určitě... celý příspěvek >
Likvidace porostu a nové osazení, 4.8.2014
Tak něco fungovat přece musí, takových břehů je spousty... Jen mě třeba nenapadá žádná rada. Břeh a svah moc nevybetonujete...
Vyjmutí všech cibulovin a nové zasazení, 4.8.2014
Krásný deštivý den, chtěla jsem se poradit, mám dva záhonky na kterých mám mix rostlin bez ladu a skladu, dostávala jsem se v době, kdy jsme ještě zahradu neřešily, takže jsem si je spíše deponovala, kde bylo místo. Mám takto lilie, tulipány,... celý příspěvek >
Likvidace porostu a nové osazení, 4.8.2014
Pozemek je na horách, v údolí u potoka, takže se tam drží vlhkost. Jedná se hlavně o okolí chaty, které je obklopené živým plotem z habrů a buků a pod plotem je většinou svah dolů a pak terásky se z rušenými záhonky, odstranily jsme překlady a další... celý příspěvek >
Likvidace porostu a nové osazení, 4.8.2014
Prosim o radu. Už mi došla trpělivost s bujnou vegetací na chatě. Snažíme se pravidelně sekat, ale vzhkedem k stále vlhkosti vše roste víc než jsme schopní zvládat. Už ani nepočítáme kolikrát jsme všechno vytrhali a znovu a znovu to nad námi vítězí.... celý příspěvek >
Muchovník - Indiánská borůvka nemoc, 18.7.2014
Jsou to listy cik cak na celém keříku, zatím má asi 30 cm, je to asi loňský semenáček :-/ Tak snad to bude jak říkáte :-) Moc děkuji
Muchovník - Indiánská borůvka nemoc, 18.7.2014
Hezký den, dostala jsem semenáček muchovníku, zalévám ho, ale teď se mi stává, že se na zelených listech objeví hnědé tečky, list zežloutne a opadne. Nevíte co by to mohlo být a jak to ošetřit? Zatím to má pouze ten větší keřík, menší je na druhé... celý příspěvek >
Pěstování majoránky a petrželky (kudrnky), 31.5.2014
Zrovna také hledám tipy, jak to udělat, aby petrželka nevymrzla, protože mi vymrzla vždy, letos jsem koupila a zasadila novou a ráda bych, aby mi přežila zimu :-) Tak jsem si říkala, jestli na ni nehodit průsvitný deklík přes zimu? Zkoušel jste to... celý příspěvek >
Ibišek bahenní, 31.5.2014
Krásný den, prosím o radu, ibišek bahenní mám dva roky, měla jsem ho v nádobě, dvakrát mi vyhnal jen jeden výhon s listy a letos nic. V zimě byl ve sklepě, kořeny vypadají, že jsou živé, jen prostě nevyhnal vůbec žádný výhon. Tak jsem ho zkusila... celý příspěvek >
Je vřetenová sekačka pro každého?, 20.5.2014
Mám ruční vřetenovku Wolf Garden a jsem maximálně spokojená, seču s ní zatravněnou terasu, je to hned a nemusím nic řešit, tahat šňůru. Trávník není okousaný a hezky zahušťuje. Po deštích jsem sekala o něco vyšší trávu, ale ještě jsem to utáhla. A... celý příspěvek >
Je to muchovník?, 19.5.2014
Konečně jsem se dostala k přesazení, doufám, že to bude olšolistý, byl trochu nešťastný mi přišlo, dala jsem ho do jamky s králičími bobky, zalila jsem a uvidím, jestli se chytne, ten první semenáček už je docela hezký. Teprve teď jsem koukala jak... celý příspěvek >
Pěstování rajčat v seně, 13.5.2014
Chmmm, já jsem myslela že bych staré seno promichala trochu s kralicim hnojem, ale to asi u mulčování je blbost, to ho radši dám pod ně... A až povyrostou namulcuju... :D Díky za názor!
Pěstování rajčat v seně, 13.5.2014
Krásný zmrzlý květnový den, chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s pěstováním rajčat na seně. Prý se to dělá jako s bramborami, jen se rajče zasadí kořínky do země a pak se obsype starým senem. Mám dost starého sena, a příští... celý příspěvek >
Brambory v seně, 9.5.2014
Natě mi prorostly zatím asi tři, jak jsem psala, ožrali je slimáci, mám tu kupu poměrně vysokou, byla možná 30, pak se slehla tak na 20 cm a brambory mám na "dně" ostatní vyhlížím, ale zatím nevylezly. Tak snad je nesežraly myši :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika