Příspěvky uživatele - 77.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co na mech, 7.3.2014
Jak jsem psala, mi jde jen o zelenou terasu, která má pár metrů čtverečných cca 20, letos je na ní tráva 4 - rok. Pokládali jsme travní koberce, sekáme pravidelně, hnojíme, zavlažujeme, vertikutátor také používám, vždycky bylo mechu poskrovnu, ale... celý příspěvek >
Vertikutace již nyní?, 6.3.2014
A po vertikutaci už zelenou skalici použít nejde? jsem už vertikutátor teda vytáhla, jen jsem to prohrábla a posypala dolomitickým vápencem... Ale jestli je zelená skalice lepší, ráda bych to ještě doplnila :-)
Co na mech, 6.3.2014
Ivane, agresivní bude asi hodně, protože když jsme dostavěli, tak než jsme stlihli začít dělat kolem domu terénky, byl mech všude, kde byla rovná plocha :-) děkuji za další tip.
Co na mech, 4.3.2014
Jinak mech tu opravdu mají na pozemcích všichni, takže si myslím, se šíří hlavně od sousedů :-/
Co na mech, 4.3.2014
Děkuji za radu, my jsme měli travní koberce, o trávník se myslím docela staráme, mech se nám objevil na celém pozemku, ale na terase je hlína jiná než na zbytku pozemku, je tam speciálně přivezená. Mech se objevil až letos. Loni jsem provzdušňovala... celý příspěvek >
Co na mech, 4.3.2014
Chemii moc nechci, Bofix je jediná chemie, kterou použiji a jen na tu terasu, jinak se snažím plevat :-) Nehašené vápno? to mi nikdo neporadil, vápnostrežné rostliny nemám, je to zelená terasa, kde je jenom tráva a pod terasou je zase jen trávník,... celý příspěvek >
Co na mech, 4.3.2014
Prosím, můžete mi poradit co sypat na trávník, aby se tam neuchytil mech? bohužel soused má zahradu porostlou mechem, stíní mu tam tůje od sousedů téměř celý pozemek a mě jde jen cca o 20 m2 terasy, kde bych se ho opravdu chtěla zbavit, takže třeba i... celý příspěvek >
Mečíky, 27.2.2014
Můžete mi prosím poradit? sklidila jsem brut mečíků, ale nechala jsem ho doma, nevěděla jsem, že má být v chladu. Bude z něj něco? můžu to ještě nějak zachránit? nevypadá, že by byly vyschlé, dala jsem ho do skleniček od kávy... Děkuji 
Letošní nezima a jak zahradničit, 21.2.2014
No jo, tak jsem s dítkem udělala jeden obrubník záhonu a ještě jsem objevila pod plotem podrostlé jahodníky, tak jsem je vyrýpla a k obrubníku zasadila :-) Už mi lezou i tulipány, našla jsem první zelený lístek na borůvce, kocour se pořád toulá... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
Wimpi, moc Vám děkuji za stručnou radu, přesně takle jsem to potřebovala :-) Vubec jsem se nebyla schopná zorientovat v té zaplavě informací. Tohle jde ideální. A děkuji i za odkazy. Krásný u nás tedy skoro jarní den. Koukala jsem, že už se zelená... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
Já prosím o stručné sdělení, loni jsem poprvé stříhala novou révu na dvě očka, poprvé také plodila, ale pořád jsem nepochopila, jsem asi natvrdlá :-) jak ostříhat letos. Máme picurku, také jeden kmínek, tak budu ráda, když mi napíšete jen krátce.... celý příspěvek >
Letošní nezima a jak zahradničit, 21.2.2014
Krásný den, už 14 dní koukám zálibně ven, jak je tam úžasně a táhne mě to na zahradu. Zatím jsem se vrhla na hrubé terénní práce, ale až upravím posledních cca 20 metrů svahu, budu se nudit :-) Myslíte, že můžeme letost začít s výsevem dříve nebo to... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat maliník, 20.2.2014
Horká voda mě zaujala. Když nepomůže zvolim variantu chemie.Díky
Jak zlikvidovat maliník, 20.2.2014
Prosím o radu, jak se zbavit maliní, které k nám prorostlo od sousedů, je ve stínu, neplodí, zato se geometrickou řadou rozrůstá, loni jsem strávila celé léto vvytrháváním nových, malých maliníků... Vždycky je vytrhám a stejně tam jsou. Letos chci... celý příspěvek >
Ačokča 2013 - pre a proti, zástancovia a odporcovia, 13.2.2014
Asi to chce opravdu zkusit, já jsem ji pěstovala v květináči. Dostali jsme 4 od sousedky, dala jsem dva a dva do velkého květináče a přežila v každém jedna - slimákům chutnala. No a u nás se tedy ujala, synátor vyhlížel každou šištičku a celé léto až... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika