Příspěvky uživatele - 100.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stará (ne)známá jablon, 13.10.2011
Zdravím Vás paní Elen, samozřejmě na stromě je jich více, to jen moje zvědavost... stromy jsou velice stare, napul suché a hlavně vysoké, takže mi dalo docela praci s mou výškou jablíčko dostat dolů. Uvažuji jaky by byl mošt z takového jablíčka z... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 18.9.2011
děkuji Vám všem za názor, nejsem zastánce nízkých tvaru, raději mám vyšší stromy. Stále přemýšlím co dát na naší zahrádku k právě stavěnému domečku. Není moc velká ale zas ne tak mala abych tam musel dávat zakrsky a čtvrtkmeny. Takže další adept k... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 17.9.2011
Dobrý den, bez Vašeho popisu bych tipnul že to je malinové hornokrajské. Taky uvažuju o odrůdě matčino, na mošt, a jídlo. Jste s ní spokojen? Díky za odpověd Radim
Líska obecná - skoro bez ořechů, 4.9.2011
Mám dilema, jak oříšky usušit po sklizni. Či je hned vyloupat a sušit, nebo je nechat ve skořápce a naloupat před vánoci. Děkuji.
Stará (ne)známá jablon, 20.8.2011
Dobrý den, taky by mě to docela zajimalo, na pohled velmi pěkné jabličko. U nás take bývalo něco podobného, ale je to tak dávno, už ani nevím kdy dozrávalo ale jednalo se asi o kalvil podzimní (prostě jsem žádnou jinou odrůdu s tak výrazným... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 18.8.2011
Děkuji Vám všem za názor. Bohužel mam tak místo na dva, tři stromky, tak už se těším až zasadím Gabrovskou a pak Hanitu nebo Toptaste. Šarka je u nas dokola všude tak jsem zvědavej. Mám ještě jeden možná blbej dotaz. Má dneska vůbec cenu Domaci... celý příspěvek >
Zvířátko v kompostu - vyloupaná kreveta?, 28.7.2011
I já děkuju za informaci, mám jich v kompostu taky fůru.Kromě zlatohlávků tam mám asi i nosorožíky, některé larvy jsu asi deseticentimetrové a našel jsem i pár dospělých brouků.Zajímavé je, že imaga mají nějaké cizopasníky.Jsou velicí asi milimetr a... celý příspěvek >
Jablon Gravštýnské, 11.6.2011
Děkuji za odpověd pane Vysloužil, Vašeho názoru si vysoce cením. Budu to asi ještě muset pořádně promyslet. S pozdravem
Jablon Gravštýnské, 10.6.2011
Dobrý den rád bych si doma zasadil jablon Gravštýnské. Má zahrada ma jen omezenou rozlohu a dělí se na dvě části. První ma rozlohu, tak asi na dva stromy podobného vzrůstu a další asi 400m2 a tam to z tech.důvodu nejde(manželka povolí jen něco... celý příspěvek >
Sekacky stiga, kterou vybrat, 10.5.2011
Vy žertujete, viďte, s tím D-testem. Já jsem si, tento časopis, na rok předplatil. Ihned jsem ho odhlásil. To byly takové nesmysly, že to svět neviděl. V sekačkách se, moc, nevyznám. Zato ve fotoaparátech, LCD monitorech a kávovarech na espresso... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 10.5.2011
Tak dojde ke změně. Nedalo mi to a po cestě do obchodu se sekačkama jsem se stavil k vyhlášenému opravaři sekaček, který pracuje pro spoustu obchodů i firem. Na dotaz, zda by volil motor honda nebo BS uvedl jednoznačně BS. Honda už, údajně, není, co... celý příspěvek >
Sekacky stiga, kterou vybrat, 9.5.2011
No, hliník, to je jasné, na druhé straně, jedna věc byla cena sekaček před 15 lety, kdy stály stejně, jako dnes a vydělávali jsme 5-6 litrů. Dnes máme 4-x krát vyšší příjmy a sekačky stojí stejně. Takže pokud mi sekačka za 14 papírů vydrží 6-7 let,... celý příspěvek >
Sekacky stiga, kterou vybrat, 9.5.2011
No, problém těchto strojů je centrálná nastavení výšky sečení. To totiž není žádná výhra. Máte-li totiž předek i zadek zvlášť, můžete krásně sekat vyšší trávu tak, že si vepředu nastavíte vyšší sečení a vzadu nižší. Nůž pak seče nejdřív navysoko a... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky do 15 tis. Kč, 9.5.2011
Řeším stejný problém. Hecht nikoli, Al-Ko taky ne, mám tuto značku 10 let a není sezóna, abych s ní neměl nějaké problémy. Tu upadne kolo, tu praskne držadloa musím ho jít přivařit, tu nejde nastartovat, tak se s tím pižlám. Dnes skončila a tak jdu... celý příspěvek >
Ovoce a mráz, 4.5.2011
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Začátek května u nás na Opavsku provázel sníh a mráz. Mám konkrétní dotaz. Myslíte že je násada ovoce zničena? Konkrétně jabloně krasně vykvetle, hrušně pomali dokvétaji a švestky již odkvetle, začínajicí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika