Příspěvky uživatele - 100.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákrsek, špičák, polokmen, čtvrtkmen, 26.8.2009
Lze je nějak upřesnit výškou vzrůstu? Chci koupi ČK na podnoži MM106. Jedná se o Rubinolu, nebude vysoká?
Jaká podnož na Rubinolu, 26.8.2009
Poraďte prosím, jakou mám zvolit podnož na jablíčko Rubinola, jestli A2 či MM06. Výška 400 m n.m. půda těžká, jílovitá. Je to dobrá volba?
Jak zniči nežádoucí keř, 14.7.2009
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu.Koupili jsme pozemek, o který se roky nikdo nestaral.Je na něm milión druhů plevele.Jsme ve fázi, kdy jsme celý pozemek cca 1000m2 postříkali roundapem, takže nyní to vše začíná pomalu usychat.Mám pocit, ale... celý příspěvek >
Arundo, 28.4.2009
arundo donax mám letos druhý rok, už raší uvidím jak letos vyroste mám ten panšovaný,
Arundo, 27.4.2009
prosím mate někdo arundo donax co s nim
Kiwi, 26.4.2009
dobry den muzete mi prosim poradit do ceho a jak muzu kiwi zasadit koupila jsem take ACTINIDIA ARGUTA ale proste se nevyznam jak to zasadit je tu psane vysevni substrat je idealni z vyzrale listovky, raseliny a pisku vysev lehce zasypeme cistym... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 7.4.2009
Díky za reakci, asi se dám tímto naznačeným směrem, že má Ontario dosti velké problémy jsem se již tady dočetl. Budu rád za každou další podnětnou informaci.
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 7.4.2009
Ano přátelé, dle mne mají pravdu Ti, kteří píší o hlavní přednosti při výběru a to chuť. Mám zkušenosti s mnoha jablíčky, ale až nyní jsem dostal z valach jablíčko Ontario. Specifická chuť, ženě moc nejde, ale já jsem si tu nakyslost okamžitě... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 14.11.2008
Zdravím slopače a mám dotaz. Kdo by dokázal poradit jak vyrobit, anebo vyrobit deflegmátor pro 120l kotel. Láďa
destilační přístroj, 2.11.2008
Dobrý večer, přiznám se, že je zde super počteníčko. Patřím k úplným začátečníkům, ale přiznám se, že loni mi z 250 l kvasu vyteklo 22 l perfektní hruškovice (52%). Ale jak čtu na těchto stránkách tak skoro nic nevím. Chtěl bych se zasvěcených zeptat... celý příspěvek >
pomoc s mouchama, 14.8.2008
prosim muze mi nekdo poradit s premnozenymi mouchamy, mame asi 150metru od domu uprostred vesnice udelany veprin, nevime si s nema rady, jsou to mraky much a neime co s nema dekuji za radu
sněhová fréza, 29.3.2008
Já jsem si koupil sněhovou frézu benzínovou BSF 40 Royal Ainhel, jenže bez českého návodu. Pokud někdo vlastní tuto frézu a má jej, prosím o oskenování tohoto návodu a jeho poslání na O.Stolarik@seznam.cz. Nyní mám problém s údržbou po zimní sezóně.... celý příspěvek >
Jakou odrůdu?, 23.3.2008
Děkuji za radu p. Vysloužile. A kterou odrůdu by bylo pro tuto oblast nejlepší vybrat?
Jakou odrůdu?, 17.3.2008
Dobrý večer. Rozhodl jsem se na své nové zahradě zasadit pár ovocných stromů. Mimo jiné jsem se rozhodl vyzkoušet také meruňku. Nevím ale jakou samosprašnou pro okolí Opavy zvolit. Děkuji předem všem za případné rady a doporučení.
Chrudimská, 17.3.2008
Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu a věřím že se najde dobrá duše která mi poradí. O pěstování ovocných stromů toho moc nevím. Chci si na zahradě vysadit pravou švestku a nevím jakou samosprašnou pro okolí Opavy zvolit. Chci ji mít hlavně pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika