Příspěvky uživatele - 100.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrý cypřiš, 24.11.2007
Ahoj. Chtěla bych se zeptat jak tato odrůda snáší naší zimu. Děkuji.
Modrý cypřiš, 2.11.2007
Při sázení jsme neodstranili síťku z balu. Udělali jsme chybu??
Modrý cypřiš, 28.10.2007
Děkuji Vám kdo se mi zatím ozval. Jde o cypřiše. Někde jsem četla, že se můžou vysadit už kolem 600 m. nad m. Což je u nás, tak zatím budu doufat, ale zatím mi nikdo nenapsal jestli jim ten vzduch bude vadit nebo ne, ale jestli mi opravdu nepřežijí,... celý příspěvek >
Modrý cypřiš, 27.10.2007
Dobrý den. Prosím o váš názor k mému zasazení těchto tůjí. Z obavy aby mi tyto tůje neuschly jsem při sázaní přidala do vykopaných dír tzv. husí krky, aby se voda dostala až ke kořenům (systém který se používá při sázení rajčat). Přidala jsem cypřiše... celý příspěvek >
Jahoda Giganta, 23.8.2007
Dobrý den, odrůda se jmenuje Gigantela, objevila jsem ji na internetu. Bolíková Z.
Canna - indická, 18.6.2007
Myslím si že to problém není /to s tou kapičkou :o) / banánovník také pouští po zalití kapky z listů a určitě je vše o.k. neboť roste jako z vody...Máme doma také cannu. Koupila jsem ji s tím, že by snad bylo možné ji ponechávávat v zemi i přes... celý příspěvek >
Prosím, poraďte, co je to za rostlinu?, 9.5.2007
Mám ji také doma/na zahradě a jeto Burgmansia nebo-li Durman ..každý tomu říká úplně jinak ..nádherně kvete a mám zkušenost že i když květina snese sluníčko tak ta naše je raději v polostíně a máme ji každý rok nádhernou . Jinak květy /trumpety/... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika