Příspěvky uživatele - 100.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrzle jahody, 4.5.2011
Dobrý den potřeboval bych poradit, Po včerejší sněhové nadílce a mrazivem ránu jsem prošel zahrádku a zjistil jsem že krasně nakvetle jahody mají kvety černé. Pravděpodobně spálene. Ma někdo zkušenost co dělat? Vyraší znovu nebo letos jsme bez... celý příspěvek >
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 15.1.2011
Tak já mám zkušenosti s pínií velmi dobré. Vypěstoval jsem tři a to pokaždé tak, že jsem je nechal předklíčit na mokré vatě do úplného oddělení od "skořápky" a pak následně do hlíny. Ani nevím, co to byla za hlínu, ale dařilo se jim. Dvě... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 31.10.2010
Letos jsem si koupil Florínu, jsem rád, že jsem tyto fotky viděl. Včera jsem přivezl 4 ks sloupcových jabloní od Chovance, tak uvidíme. Má s nimi někdo již zkušenosti?
Azalka - nemoc, škůdce?, 3.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, toto se nám objevilo na japonské azalce, nevíte, co to je a jestli to rostlině škodí? případně jak odstranit? Jinak vypadá rostlina zcela zdravě. děkuji
Nedostatečné otáčky bubnové sekačky Perla, 6.6.2010
Dobrý den, mám bubnovou sekačku Perla a při sečení trávy se pomalu otáčí a nebere trávu, trávy pléhává, Všimla jsem si, že mezi kotouči je namotaný nějaký tvrdší stonek trávy, který nelze vytáhnout.Jak se tam lze mezi kotouče dostat.Může to být... celý příspěvek >
Kana/dosna, 27.11.2009
Dobrý den, možná to bude hloupá otázka, ale řesto ji položím.Hlízy mám suché, očištěné,ale rašelinu, kterou jsem přivela z obchodu je mokrá.Mám ji nechat proschnout než do ní kany dám a nebo to nevadí?Děkuji.Kozel zahradník
Co je za odrůdu?, 4.10.2009
Jabloň 1 je téměř na 100% Rubín.
Jak vylovit karasy, 26.9.2009
Zdravím, už jsem se sice ptal v jiném tématu, ale tady koukám je to o rybách.Kde v okolí Opavy bych mohl koupit nějaké méně náročné rybky, třeba obyčejné karasy nebo jiné druhy které snesou horší kvalitu vody než se mi podaří vychytat... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 25.9.2009
No jo ale co poradíte aby se ty kačeny na takovém jezírku daly chovat?Mám zatím jen pár malých zkušeností, a vím jedno že kačena dá vodě zabrat fest, proti ní jsou všechny ryby, koi nevyjímaje jen akvarijní rybičky.Ale přes to je to nádherný pohled... celý příspěvek >
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 9.9.2009
Topas a Rubín mám, Topas má prvních 6 jablíček, krásné bez poškození i když Šampion - no hrůza § strupovitost, padají jak hrom. Blaník u nás asi neseženu, zkusím to. Jinak asi zvítězí Goldstar a Rubinola.
Jaká podnož na Rubinolu, 9.9.2009
No právě, rozhodoval jsem se mezi Rubinolou a Goldstarem, ten se mi líbí taky. Asi koupím oba a je to. Máte s nímk dobré zkušenosti?
Který z nových rezistentů se Vám osvědčil?, 6.9.2009
Takže, shrnuto, podtrženo - pro mne ve výšce 400 m z této diskuze vyšel vítězně Goldstar, poté bych chtěl zkusit Karmínu, mám Šampion, Topaz a Rubín, likvidoval jsem GD, Spartan, King Orange - strupovitost. Letos zase ˇŠampion. hrůza, padá, hnije,... celý příspěvek >
Jaká podnož na Rubinolu, 5.9.2009
Prosím i ostatní pěstitele o názory, tento mi trochu zatrhl "tipec". A jakou tedy odrůdu, zimní, resistentní by jste nasadil. Topas již mám,.
Vhodná jabloň, 26.8.2009
Mohu tomu rozumět tak, že u A2 je větší koruna, tím pádem poněkud náročná sklizeň, hlavně pro starší, musí se více řezat, ale naopak má více plodů?
Vhodná jabloň, 26.8.2009
Proč je lepší podnož na Rubinolu A2 než MM106?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika