Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomůžete mi pls poznat mojí palmu, 2.6.2013
Je to juka a vypadá jako jeden z těch mrazuvzdorných (či částečně mrazuvzdorných) kultivarů, ale jestli, to si říct netroufnu, snad někdo pozná přesně. Stejně bych to neriskovala, Je hezká a byla by jí škoda
Třapatka - rudbekie - echinacea, 31.5.2013 Obsahuje fotku
To myslíte vážně, nebo je to vtip? Psy mám dva a ani jednoho v životě nenapadlo žrát na zvracení něco jiného než širokolistou trávu - nejčastěji pýr. Žádnou kytku...
Pavlonie plstnatá, 28.5.2013
Díky za fotky... no..je to nádhera Musím se pochválit, ale naše paulownia nám poprvé, po cca 9 letech vyhnala pár květů. Ona tedy pupenatí každořočně, ale pokaždé to v pupenech zmrznulo tak, že se vůbe nerozvinuly a kuličky zčernaly a opadaly.... celý příspěvek >
Jasně žluté dřevo - ví někdo z jakého je stromu?, 17.5.2013
Nevím, jakový průměr má tohle vaše polínko, ale i vzhledem k vrásčitosti kůry se určitě nejedná o keř - klonila bych se k tomu akátu, i když jak moc žluté dřevo má... netuším.
Třapatka - rudbekie - echinacea, 17.5.2013
Mám k tomu dotaz: nejsou ty žluto-hnědé co popisujete letničky, nebo snad dvouletky? Já si totiž vzpomínám, že je mívala mamka, když jsem byla malá a pokaždé kvetly na jiném místě... takže se minimálně přesévaly. Sama mám jen klasické purpurové... celý příspěvek >
Prunus Triloba, 13.5.2013
Je to monilie - ano, lidově zvaná ,,mrtvice". Napadá snad všechno rodu prunus Po dva roky se mi stalo to samé - keř začal od konců větviček odcházet ještě za květu: ráno k němu přijdu a polovina větví svěšené květy i lístky Taky... celý příspěvek >
Včely vylézající ze země, 27.4.2013
Zdravím Petře  No nádhera, ten váš včelník Taky se k tomu nějak ne a ne dostat, ale tak u nás je dost místa i nějaký ten,,binec" v podobě tu hromady kamení, dřeva, zbytků cihel... takže nám hnízdí kde co Drvodělky jsem objevila v kmeni... celý příspěvek >
Línání pejska, 25.4.2013
Tchýně nám onehdá cpala vajíčka, ať si uděláme vaječné dny že už vážně neví co s nima. Tak mne napadlo, dát psům po jednom vajíčku do misky... a že by mohli dostávat teda častěji. No... hleděli na mne jak na vraha, co jim to tam dávám za hnus a... celý příspěvek >
Broučci - věděl by někdo, co jsou zač?, 21.4.2013
Svilušky. Jsou to svině mám je taky pořád na kytkách a ne a ne se jich zbavit. Jsou na ně postřiky, stačí navštívit nějakou zahrádkářskou prodejnu či hobby market. Dokonce i takové ty tyčky do květináčů. Mně ale zatím nezabralo 100% nic, jelikož... celý příspěvek >
Yuka, 29.3.2013
Ježíš, jak to, že vám zmrzla? To v bytě? Koukám, jak jste ji seřezali... no, to je hrůza tedy;) Tak hlavně. Ustříhnout, nejlépe zahradníma nůžkama rovně! aby byla řezná plocha co nejmenší, zahradníci i zavoskujou. Jinak, jak píše pan Josef s tím, že... celý příspěvek >
Dracena, 27.3.2013
Lezou nanejvýš červíci, tedy larvy smutnic - nejsou to mušky. Muška,,poletuje" a smutnice není bílá, ale černá. Bílé,,mušky" respective motýlci jsou molice... takže nevím, co tam vlastně máte? Dracenu zalévejte normálně do květináče jednou za... celý příspěvek >
Obnova skalky, 25.3.2013
Na fotce dobře nevidím detaily, ale já bych to tak dramaticky neviděla. Vykopat si kytky, které chcete zachovat a odložit bokem, schrabat shora zeminu pryč - co to půjde, ideálně alespoň 5cm. Velké kameny zachovat jak jsou, překopat kolem motyčkou,... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 24.1.2013
Zdravím Schvaluju Vaše rozhodnutí počkat a jsem ráda, že se najdou lidi, kteří mají k pořízení psa takový přístup a myslí hlavou Ono, vychovávat dvě malé děti a štěně, u kterého se to ale musí zvládnout do dospělosti za rok a půl, není... celý příspěvek >
Sedmikráska, mech a jílovitá zem, 21.1.2013
Jéé, pane Zdeňku, mechovou zahrádku máte nádhernou Já bohužel pro mechovou nemám až tak podmínky, většina je hodně na úpalu, stromy ještě nejsou tak vzrostlé Pokud se mech někde místo trávy přeci jen objeví, klidně ho tam nechám - nebudu... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
Jééé, tolik koťátek... to je paráda Mám ráda všecna zvířata, i ty myšky, ale šťeňátka a koťátka - to je bomba. A ještě větší, když jsou dohromady a můžou si spolu hrát. Naposled to měla tak mamka. Všechno souhra náhod, nechtěla ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika