Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název rostliny?, 15.10.2012
Je to přesně jak jste napsal, jen ten květináč se mi už teď vzhledem k rostlině zdá zbytečně velký... Juka je očividně přelitá - zalít bohatě stačí jednou za týden a to co proteče za hodinu z podmisky vylít. A dát k oknu, jelikož je vidět, že se... celý příspěvek >
Je to bougainvillea?, 14.10.2012
Snad to nepletu, ale s touto rostlinou jsem se setkala před pár lety v nějakém časopise - pod názvem,,krepová růže", či,,krepový stromek" - už nevím... kde bylo uvedeno, že u nás zatím není dostupný (ale jistě taky brzy bude) a že by měl u nás... celý příspěvek >
Podložka pro psa, 10.10.2012
Dáváme taky slámu a psi to mají opravdu rádi - nic jiného v boudě nesnesou. Shání se u příbuzenstva, známých, sedláků... Na vesnici to není až takový problém... musím si vyškemrat, no Netuším ale, kde se dá sehnat ve městech... v nějaké... celý příspěvek >
Co je to za hřib?, 10.10.2012 Obsahuje fotku
Ještě trochu shora
Co je to za hřib?, 10.10.2012 Obsahuje fotku
Takže taky přidám,,svoji" houbu, kterou jsem našla v zahradě (leze jich tam víc, v mulčovacím materiálu - štěpce) Bohužel koukám, že ač jsem se snažila, zase je máznutá Jen podotknu, že voní krásně houbově... třeba jako žampion. Ten samozřejmě... celý příspěvek >
Prosím je to žampión?, 25.9.2012
Po půl roce nám konečně zapršelo a žampionky taky v trávníku vyskočily - jako každoročně, ale letos poprvé jsem vzala odvahu a udělala smaženici, že tedy jsou to opravdu žampiony Předevčírem... a ještě žijem!
Přišla k nám kočka - co s ní?, 23.9.2012
Kočku v každém případě dejte kastrovat, protože se mrouská tuším každé tři měsíce a ten cirkus kolem nechtějte slyšet o nechtěných koťatech nemluvě. Kočce můžete kupovat kočičí granule a přilepšovat kapsičkou či syrovým masem (kuřecím... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 20.9.2012
Omlouvám se, asi jsem to špatně přiřadila, Vy máte samozřejmě pravdu, je to reakce na: papíry dostane jen omezený počet z vrhu... Takový blábol...
Pes s PP a bez PP, 19.9.2012
Proboha a tohle jste vzal(a) kde?! Pokud se narodí štěnda uchovněným rodičům s PP, tak PP dostanou všechna štěňata, pokud tam není jasná vada. Pokud jsou jejich rodiče sice s PP, ale neuchovnění za a) štěnda by neměli mít! a za b) papíry nedostane... celý příspěvek >
Zná někdo název?, 1.9.2012
Vypadá to na vrbu, dokonce by to snad mohla být ošklivě ostříhaná Hakuro nishiky
Nejchutnější rajčata, 1.9.2012
Bejbina pěstuju už několik let, protože já na rajčata až tak nejsem a obyčejné velké rajče si hned tak nedám. Takže, jaková normoš rajčata mám - to si ani nepamatuju, ale letos jsem poprvé zasadila,,datlové rajče Policcino" (snad to nepletu) a... celý příspěvek >
Určení stromu, 28.8.2012 Obsahuje fotku
Javor myslím, že tento je zrovna Acer griseum - mám ho taky
Pes a bouřka, 24.8.2012
Mám dva psy: jeden je flegmouš, kterému nevadí vůbec nic (ani, že je panička nasr... ) druhý je berňák a to už je samo o sobě hodně vnímavé plemeno. Od mala jsem s nima chodila i přes bouřku venku (několikrát nás prostě chytila) a tvářit se jako... celý příspěvek >
Pohlaví kotěte, 23.8.2012
Napíšu to polopaticky: podle puntíků... Kocourek má jako-by tři puntíky: prdelku, kulky, pindíka. Kočička jen dvě: prdelku a pipinu
Neznámá rostlina, 23.8.2012
Nemůžu si pomoct, ale mám doma hortenzii asperu a tohle mi připadne normálně jako ona. Proč myslíte, že nepřezimuje? Zkoušel jste zasadit do volné půdy v zahradě?  A nestříhat? Kvete na loňských výhonech, proto Vám asi ještě nezakvetla. Mně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika