Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivné chování kočky, 18.1.2013 Obsahuje fotku
My píšeme na střídačku obě, ale Lída se pravidelně podepisuje, to poslední jsem psala já, Konvalinka. Omlouvám se, většinou se zapomenu přihlásit. Já mám dvě britky, tedy kočku a kocoura, oba kastrované, oba mají volný pohyb po venku... bohužel občas... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 18.1.2013
Tak to je mi moc lítoale asi to bylo jediné možné řešení Podle Vašeho popisu to vypadalo na nějaký neurologický problém. U koček nevím, ale motám se hodně kolem psům a vím, že při takovéhle změně chování bývá příčinou nádor na mozku... je to čím... celý příspěvek >
Podivné chování kočky, 15.1.2013
Čtu, co jste napsala vy, co zjistila Lída, přemýšlela jsem... Je kastrovaný? Vzpoměla jsem si, jak mi cca před rokem známá říkala, že jejich kocour šíleně podrápal syna (bylo tam i hodně šití) a pak zjistili, že má kameny v močáku a velké bolesti...... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Ano, s těma liniema jste to pochopila správně - vlčí jsou vyšší, štíhlejší a míň huňatí..teď machruju, ale když jsme pejsu sháněli, neměla jsem o tomhle ani šajnu To jsem se dozvěděla až po tom, co se mi ten náš zdál pořád... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013 Obsahuje fotku
Aha, nebyla jsem zase přihlášená, takže fotky až teď
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Tak pokud by jste si chtěla udělat výlet, nebo jste třeba turisté a vydali by jste se na Velkou Javořinu (což by bylo přes nás ) - tak dejte vědět a domluvili by jsme se, není problém Akorát si myslím, že náš není až tak úplně standart, je... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 15.1.2013
Aha, tak to k nám a do Buchlovic máte stejně daleko, akorát tam jedete od vás prakticky nahoru, k nám by to bylo víc napravo. Po cestě to není
Samojed - chovatelské stanice, 13.1.2013
My máme psa za 8tis. a cena mně celkem překvapila, jelikož berňák, kterého jsme brali o malinko dřív stál víc jak 2x tolik Teď se možná trochu zvedne, jelikož k mé neradosti, se poptávka po samojedech začíná zvyšovat (měla jsem o tom svém míň... celý příspěvek >
Ostříhaný pes špatně obrůstá, 5.1.2013
Hmm, tak buďto je to plemeno, co se běžně stříhá a tak mu tu srst udržujte sestřiženou a nebo ho nechte zarůst, ale už nepižlejte. Ale že by to bylo tím, že jste ho ostříhala,,neodborně" -  to nebude Zkuste přidat do výživy třeba lososový... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 13.12.2012 Obsahuje fotku
Jé, pane Ferdo, pejsana... teda obě jsou moc pěkné Koukám, vzhledem k tomu, že máte ještě bíglici, že vám jedna rošťanda nestačí Zrovna před hodinou jsem probírala s kamarádkou, že její známá má bíglici a je z ní nešťastná - jakový je to... celý příspěvek >
Přišla k nám kočka - co s ní?, 6.12.2012
Veterinář odčervuje i injekcí, respective - injekce na některé choroby působí i jako odčervovadlo. To, co jste viděla je s velkou pravděpodobností škrkavka. Ty může kočka chytit opětovně - proto se venkovní kočky odčervují jak píše Lída - čtvrtletně.... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 22.11.2012
Našla jste si dobře, paní Marcela nevím jestli ještě je, ale byla poradkyní chovu samojedů. S ní jsem komunikovala ohledně neprospívání našeho psa. Usuzuju, že sama bude mít i kvalitní odchovy a také Vám dá info o ostatních..i té naší... Samojeda... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Z Měsíčního světla... informujte se na klubu...
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Pane Ferdo, Vy máte i samojedku? Psal jste tady, že NO... nebo to bylo dřív? Máte samozřejmě pravdu: v létě chodíme až kolem 19h, když byla ta vedra, tak až po 20h. A půl dne jsme ztrávili na potoce, kde předstíral lítáním po kotníky ve vodě lov... celý příspěvek >
Samojed - chovatelské stanice, 21.11.2012
Sama vám nedoporučím, protože ta naše, odkud psa máme, stála za... Ale běžte na stránky klubu severských psů a tam si nejlíp najděte poradce chovu samojedů. Jenom dotaz: proč jste si vybrali samojeda? Jakové máte podmínky k chovu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika