Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradite prosim, aka je to kvetinka?, 14.8.2012
Svítí mi teď ráno do očí sluníčko, ale vidím tam japonskou vrbu Hakuro Nishiki. Slunné místo s vlhkou půdou - jako ostatní vrby
Aka je to burina?, 6.8.2012 Obsahuje fotku
Tak jsem si dneska dala u pletí trochu práci, všechny ty potvory travnaté (co jen já mám na pozemku) jsem si dala bokem a nafotila. Ta poslední malá potvora (už trochu seschlá) je novinka loňského roku (nevím, kde se zase vzala ) a okupuje... celý příspěvek >
Přežije buxus na fotce?, 6.8.2012
Máte totálně mázlé fotky, moc tam vidět není, ale pokud není úplně vyschlý kořenový bal, ale jsou jen spálené od sluníčka (běžné u rostlin koupené v hobbymarketu, kde byly stíněné a pak postavené na slunce na terasu) tak znovu obraší. Bylo by dobré... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 2.8.2012
Ano, už se stává i u nás běžnou nádobovou rostlinou - tudíž přenosnou, v zimě by zmrznula!
Schnoucí listy azalky a magnolie, 2.8.2012
Řekla bych, že je to přebytkem nějakého prvku. Píšete, že jste je tak na jaře zasadila - hnojila jste je dlouhodobým hnojivem a třeba ještě něčím od té doby?
Je na fotce kontryhel?, 2.8.2012
A já, že chlebíčky tomu říkali jen naši Ještě teď si s nostalgií sem tam oloupu, když to pleju v zahradě Mimochodem, jsou prý výborné jako podpůrná léčba diabetu (vzhledem k rodinné anamnéze, bych to měla spásat jako koza )
Vyvýšený vrbový záhon u stromu, 28.7.2012
Proč? Rozveďte to prosím...
Vyvýšený vrbový záhon u stromu, 28.7.2012
Moc pěkné, obdivuji Vaši trpělivost, já jak něco trvá déle jak hodinu - nevydržím Tohle znám z časopisů, ale kdyby jste mne zabila, nevzpomenu si, jak to mají kolem stromu řešené... Zdá se mi ale, že to byl dvojitý kroužek: malý kolem kmene v... celý příspěvek >
Klivie - hnědnou listy, 26.7.2012
Horní listy, jakoby až bílé - ty jsou jasně spálené od sluníčka. Pokojovou kytku nemůžete jen tak dát na přímé slunce, stačí jen chvilka úpalu a spálí se. Ty úplně ohnědlé listy - tam to vidím ale na přelití. Zalijte jedenkrát týdně a cca po hodině... celý příspěvek >
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Problém je akorát digitálem zaostřit snímek No nevadí, ta rozmázlá je jenom, aby jste viděl velikost (ruka je moje)
Hrušeň Jačmenka - zkušenosti, 24.7.2012
Pane Ivo, dnes zajedu k našim a jačmenku Vám vyfotím, právě zraje a mamka má za úkol mi zavařit Pro pana Humerika - jsem taky z Karpat - z Velkej
Cuketa kvete, ale neplodí, 24.7.2012
Nechávat narůst cukety snad 50cm - to bylo v začátcích jejich pěstování, když byli Češi vykulení z nové zeleniny Teď už dávno trháme cukety (jak píšou přede mnou) max 20cm do kuchyně (zapomenuté přerostlé jsou pro slepice) a na přímou konzumaci... celý příspěvek >
Chov anglickyho setra, 19.7.2012
Jako nevíme, kolik tomu pejsovi je... Pejsa se učí od prvního dne, kdy je u vás. Pokud máte na mysli už pokročilý výcvik, bude nejléúpe, když navštívíte nejbliží psí cvičák, kde Vám jistě poradí
Co je to za rostlinu?, 6.7.2012
Teď věštím z křišťálové koule, ale řekla bych, že ne třeba málo vody, ale suchý vzduch. Pod květináč do obalu bych dala vrstvu keramzitu (kamínků) a držela tam třeba 1cm vody (keramzit-kamínky proto, aby kořeny nestály ve vodě)
Světlušky 2012, 5.7.2012 Obsahuje fotku
Teprve teďka jsem kouknula a... můj poslední příspěvek nikde! Bóže, já trubka ho přiřadila někam úplně dopředu No neva, našli jste ho  Tak pan Josef chodí na prochajdu s kočkou čtu tady ty příhody Kočky chodí na procházky... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika