Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2012, 14.11.2012
Aha, děkuju moc To je jedna dobrá a jedna špatná zpráva No, alespoň něcoDoteď jsem měla výčitky svědomí při každém rytí... trochu jste mi je zmírnil
Světlušky 2012, 13.11.2012
K Michalovu příspěvku se připojuju a souhlasím Fotky světlušek, co jste sem pane Josefe dal jako tip - jsou moc hezké a vůbec všechna fota dotyčného fotografa... no jo, je to profík Co se týká larev světlušek, tak jsem si uvědomila, že se při... celý příspěvek >
Co je to z strom - from middle east, 9.11.2012
Je to nějaká borovice, pokud ze středomoří a to by mohla být sosna, tak ta u nás ale nepřežije zimu...
Pes hubne, 6.11.2012
V každém případě bych změnila granule. Není na něco alergický? Jak vypadají bobky, neprůjmuje? Pokud pes z ničehonic hubne, bohužel by to stejně jako u lidí, mohlo být nějakým onemocněním... no a nechci sýčkovat, ale rakovina kosí psy čím dál víc... celý příspěvek >
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 6.11.2012
add HONZA Máte pravdu, s těma podmínkama. Já, navnaděná tady diskusema,  dneska v zahradnictví:,,a ještě dvě mandle" a zahradnice na mne vyvalila oči:,,k vám?? Tak to v žádném případě! U vás mandloň ani náhodou..." Ví, ve které vesnici... celý příspěvek >
Prosím o radu pes shih.tzu, 31.10.2012
Schválně na veterinu běhat nemusíte, vypadá to na tzv.měkké patro. Trpí tím některá malá plemena. Není to závažné, pokud se vyloženě nedusí, nic se s tím nedělá. U vážných případů je možná operace. Zkonzultujte to s vetem, až půjdete např. na... celý příspěvek >
Světlušky 2012, 25.10.2012
Předevčírem jsem odrývala svrchní zeminu ze záhonu a vozila tam kompost. Už se stmívalo a neviděla jsem pořádně na kořeny pýru a břečťanu, co jsem se odtud taky snažila vybrat. Jak jsem tak dřepěla a přihrnula k sobě kompost, najednou se v něm... celý příspěvek >
Neodborně zasazená borovice, 22.10.2012
Naprosto stejná zkušenost, jako jste měla Vy, akorát těch borovic bylo tuším 7ks, Přežily tři. Zbytek vyměněný a zase se tři nechytily To už jsem se naštvala a zasadila si tam borovice metrové z kontejneru a ty do tří let dorostly ty... celý příspěvek >
Zájímavý listnáč, 21.10.2012
Tak azalka mne napadla hned, vypadá to tak i podle kousků větviček, co jsou vidět a na některé fotce je i trochu vidět padlí. Pane Josefe, některé botanické druhy azalek dorůstají velkých rozměrů - to jen teď se všechno zmenšuje Akorát mne mate,... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 21.10.2012
Sama mám psy s PP, ale v klubu nejsme a ani se jejich akcí nezúčastňujem. Nechci se jich nějak zastávat, neboť s praktikama uvnitř klubů také nesouhlasím. Ale prostě jsou to pravidla a Vy taky nepojedete na Olympiádu přesto, že ve vesnické soutěži... celý příspěvek >
Je to bougainvillea?, 20.10.2012
Pane Josefe, Vy už ho máte? Kůrňa... to jste dobrejjá ho objevila teprve předevčírem u Havlise a už dva dny chodím a dumám, kam s ním?!
Je to bougainvillea?, 18.10.2012
Mám i navezené kopečky n štěrkovém podloží, takže křehokvětci by to právě tady vyhovovat mohlo... Mám i dva akáty (tedy křížence) Robinia x slavinii (Robinia x margaretta) "CASQUE ROUGE" a jeden se mi vloni za vichru rozčesnul Opravila jsem to... celý příspěvek >
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 18.10.2012
Tak jo, vypadá to vtipně, ale divné to není. Pán vysazuje novou zahradu a hledá to nejslepší a pořád dumá, co by tak ještě mohl mít. To jsem řešila taky a ještě každý rok něco přidávám A není nad rady těch, co mají s jistým druhem ovoce... celý příspěvek >
Co je to za strom? Paulownia tomentosa, 18.10.2012
Takový chcípáček jsme měli zasazený taky, už nevím v kterém roce, tipuju tak 2003 a vypadal jako velké vidle Nejmíň dvakrát umrzla a rostla od poloviny znovu Teďka už je z ní hezký strom, ale poupata umrzají každoročně, takže zatím... celý příspěvek >
Je to bougainvillea?, 16.10.2012
S půdou jsme na tom stejně hnusně akorát u nás je ten jíl vylepšený kamením - tak půl na půl Výhodu mám jen tu, že zahrada je svažitá velice mírně. Křehokvětec jsem si chtěla a pořád ještě chci pořídit, jenže u nás je to ke všemu,,větrná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika