Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 21.4.2015
Myslím, že Rovral byl na monilii, Rovral Flo už ne. Ale to je jen otázka registrace. Ale třeba byl na ni sláb.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.4.2015
Je to dáno historicky. A Melrose jsem zlikvidoval (fyziologické hnědnutí...). Idared se výtečně skladuje, nevadne. Když se probere a nechá pořádně vybarvit, tak je super. Nemám ideální uskladnění.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.4.2015
Ano. Já mám hlavně Idaredy. Ty chtějí před květem 2-3x.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 17.4.2015
Já také počkám po deštích. To už bude na poupatech prosvítat bílá. Právě o Topazu se říká, že je náchylný na sazovitost (jako odrůda), a i z důvodu, že se víceméně neošetřuje fungicidy proti padlí a strupovitost, které mají vedlejší účinek... celý příspěvek >
Zcernala hrusen, 16.4.2015
No, jo. Ale kdo ví, co tomu je. Vytáhnout a spálit.
Rozročík na jahodníku - sanace půdy záhonu?, 13.4.2015
1ml/1l vody. Stříkat velkým tlakem a hlavně do srdíček. Včera jsem aplikoval Sanmite.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
Dnes v HK docela slušný přízemní mráz. Na větvích byly kapky rosy tekuté. Přitom na domě bylo +3,2°C.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 9.4.2015
V této fázi už určitě můžete stříkat.
Odmechování trávníku, 7.4.2015
Pokud to není zrovna repre trávník, tak nechte mech mechem. Za chvíli tam bude zas. A zelený je taky.
Roundap, 7.4.2015
Spíš na tu desikaci to bude glufosinat (Basta).
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 7.4.2015
Pokud nepřijde liják, tak by to mělo fungovat cca 14 dnů. Snad ale už bude s mrazy klid.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.4.2015
Monilia napadá i pupeny a poupata. Do dřeva se pak dostane bliznou a dpoputuje do letorůstků. Proto se stříká už na počátku květu. A při nízkých teplotách se právě musí stříkat, protože chladno a vlhko a tím i dlouhé kvetení jí vyhovuje. DMI... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.4.2015
Horizon a Talent jsou oba inhibitory demethylace. Tkaže zkombinovat buď Horizon + Zato nebo Talent + Zato. Samozřejmě lepší než nic. Ale DMI potřebují aspoň 10°C.
Co je to za dřevinu?, 31.3.2015
Pivoňka?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 27.3.2015
V této fázi bych už stříknul proti monilii. Chladno, deštivo = pro ni ideální počasí. Možná bude letos větším problémem, než mrazíky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika