Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na puklice, 19.8.2014
Actellic obsahuje jiný organofosfát a neobsahuje pyretroid. Nurelle D se v jabloních a zelenině už nesmí používat, na mandelinku moc nepůsobí. Takže zbývá řepa a obilí.
Co vaše réva? (2014), 19.8.2014
Stejně to je zajímavé, jak se na jihu Moravy stále motají mraky a prší (i vloni). Já v HK skoro denně musím zalévat.
Jak se zbavit přesličky, 18.8.2014
Lze sázet a set za 6 měsíců.
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 18.8.2014
Kmeny se nemusí chránit, v malinách ho používám také (samozřejmě jen na jednoleté plevele).
Stomp - zazrak v boji s burinou?, 18.8.2014
Zjistil jsem, že na cestičkách moc nehubí lipnici roční. Jinak OK (zelenina, keře, stromy, kytky). V červené řepě mám džungli, plel jsem jen jednou (do řepy Stomp nelze). Je krásně vidět rozdíl v zaplevelení.
Artyčok - zasadit v srpnu?, 29.7.2014
Zasadit. Ve sklepě Vám zahyne. Sucho, teplo, tma... Musí projít chladným zimním obdobím. Mráz mu nevadí, pokud ho na zimu zakryjete třeba listím. A je to docela velká rostlina. V truhlíku by se jí moc nelíbilo.
Placky bramborové, ertepláky domácí, 29.7.2014
Taky "bác"...
Jen si tak trochu postěžovat, 29.7.2014
Známý už má po rajčatech (plíseň). To je docela brzo.
Choroba třešní, 29.7.2014
Jo, ale to by sousedi museli uklízet také...
Čačanská lepotica, 28.7.2014
U nás bude zralá tak za 10 dnů.
Třešně nemoc, 25.7.2014
Já jsem si molice přinesl se sadbou kedlubů. Ty jsem sklidil a molice se přestěhovaly na čínské zelí (teprve děložní lístky) a kupodivu i na mrkev. Rajčata a papriky přeskočily (snad). Vše venku. Nevím jestli to je molice vlaštovičníková nebo... celý příspěvek >
Placky bramborové, ertepláky domácí, 25.7.2014
Včera jsme měli doma bramborák z cukety. Ale dalo se to. Trochu jiná chuť, vláčné, nadýchané...
Placky bramborové, ertepláky domácí, 25.7.2014
Babičče vždycky zezelenaly, mně ne.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 25.7.2014
Já jsem už Calypso nedávno použil, tak na prostřídání Reldan. Mám jen zimní odrůdy, takže do konzumace času dost. Reldan je chlorpyrifos-methyl. Je bezpečnější než chorpyrifos (Nurelle, Dursban), který se u nás už nepoužívá do ovoce a zeleniny... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 25.7.2014
Dnes žádný... Brzy postříkám Reldanem a pro letošní rok postřiky jádrovin končí.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika