Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to odrůda, prosím?, 4.9.2014
Třeba James Grieve?
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 4.9.2014
Mně od pecky moc nejdou. Některý plod je sladký, jiný ne. Už se blíží konec sklizně. Doma uložené jsou třetí den vodovaté. Nejlepší byly těsně před dozráním, ještě křupavé, nakyslé. Teď to je už jen sladká voda bez aroma.
Jablka na holých větvích, 4.9.2014
Vypadá to na Bohemii. Mám žlutou mutaci - Gold Bohemia. A vosám opravdu chutná. Výborná, spíš pozdně podzimní, než zimní. Až na ty vosy. I třetina jablek bývá naďobaná.
Postřík proti plísni s krátkou OL, 2.9.2014
Na stolní hrozny už jen měď (Kuprikol...).
Podzimní hnojivo na ovocné stromky, 28.8.2014
Já používám jen Cererit, a to až brzy z jara (březen). Jen ten od Agro (má víc dusíku).
Záchrana rajčat, 27.8.2014
Já jsem někde četl, že plíseň bramboru má určité rasy a některé na rajčata nejdou.
Záchrana rajčat, 27.8.2014
My jsme o 200 metrů níže (HK). Včera si neteř odnesla kýbl na kečup. Konečně trochu zapršelo. Koncem týdne to bude chtít zase postřik. Okolo už mají rajčata hyn.
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Letos mám 25 rostlin. Hlavně na kečup: Tornádo, Orfea + Bejbino, Pollicino, Zelená zebra, Zlatava i to podivné Malinowe Retro.
Co to je za rostlinku?, 25.8.2014
Nějaká játrovka.
Záchrana rajčat, 22.8.2014
Postřik proti plísni chrání maximálně 10 dnů. Kuprikol má tu nevýhodu, že je kontaktní a musí se ošetřit i spodní strana listu. Lepší je Ortiva, Acrobat nebo Ridomil. Dobrou zkušenost mám s přípravkem Revus (doporuči p. Mirek). U nás má... celý příspěvek >
Už rostou, 22.8.2014
Tak u nás okolo Hradce Králové NIC...
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 21.8.2014
Červivé je nemám a hnijí stejně. Prostě Stanley hnije. Jeden rok více, druhý méně. Chycené plody jsem obral a ošetřil Horizonem. Zatím to vypadá dobře. Ještě ale nejsou zdaleka zralé a jsou i menší, než vloni. Asi suchem.
Hnojenie cesnaku pred jesennou výsadbou, 21.8.2014
No, pokud je půda běžně vyhnojená, což v zahradách bývá, tak až brzy na jaře třeba Cererit dle návodu.
Postřik jablek před uskladněním, 20.8.2014
Nebo rovnou kombinace Flint Plus. Ale i Zato, Merpan nebo Thiram Granuflo sólo. Já to ale nedělám. Když se dělají postřiky proti plísním za vegetace, tak to většinou stačí. Aspoň u nás.
Co je to za nemoc svestky?, 19.8.2014
Červená skvrnitost švestky. Docela letos řádí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika