Příspěvky uživatele - 155.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přihnojování rajčat a paprik, 27.3.2015
No, musím na noc zakrývat (deky, hadry...). Vydžely venkovní mráz -4°C. Když je pak dávám ven, tak jsou na tom lépe, než ty vypěstované doma. Jsou pevnější a otužilejší. Mám takové to čínské polykarbonátové pařeniště 1x1 m.
Přihnojování rajčat a paprik, 27.3.2015
Vysévám do "hubeného" výsevového substrátu a pak ve stadiu několika málo pravých listů přesázím do substrátu pro pokojovky. Ten má živin dost. Papriky jsou už odstěhované ven do pařníčku. Rajčata jsem sel předevčírem.
Co je to, 24.3.2015
Já si myslím, že je to nějaká monilie. Na padlí je to moc huňaté a bylo by mu ještě zima, plíseň šedá je šedá. A určitě to vyrostlo rychle.
Jaká rajčata na kečup, 19.3.2015
A je keříčkovité nebo tyčkové? Koukal jsem, že v ČR jsou sorty na kečup, ale keříčkovité. Ty se mně nevyplatí hlavně kvůli výnosu. A válí se po zemi atd...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 18.3.2015
A už je to zase tady. Brzy, na myší ouško, se bude stříkat poprvé proti strupovitosti. Koukal jsem do starých kalendářů a bylo to zhruba 1. - 10. dubna (HK).
Poznáte strom?, 17.3.2015
Jen nevím, co je to za škůdce.
Poznáte strom?, 17.3.2015
Já bych řekl, že osika. Ta byvá i taklhle děravá...
Moniliosa - pomozte mi se v tom vyznat, 3.3.2015
Presenta taky? Mám velmi špatnou zkušenost se Stanley. Bez Horizonu ani ránu. Presentu jsem vysadil předloni místo Domácí kvůli šarce.
Reva amurska, 27.2.2015
Myslím, že právě moc rezistentní není.
Reva amurska, 27.2.2015
V Číně ji snad jedí a zpracovávají. Důležité je, že je hodně mrazuvzdorná (pro křížení).
Sazenice révy vinné, 25.2.2015
Nic nedělat, opadne sám.
Plevel v rybízu, 25.2.2015
Já používám STOMP (působí ale jen na jednoleté plevele).
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.2.2015
Bakterie ne. Ale Zato zkusím. A co ho nakombinovat třeba s Talentem???
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 20.2.2015
WP = wettable powder
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 12.2.2015
Agromanuál to posílal rychle, ale spíš jsou ještě "zazimovaní". Leč my, kadeřavobijci, dospat nemůžeme.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika