Příspěvky uživatele - 178.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy melounu vodního, 14.3.2010
dobrý den, já si sedím melouny 3 rokem, nevím teda jaký druh, ale je dobre semínka zasadit už v lednu, aby pěkně narostla, když jsem je sadila po prvé přímo do zemi, tak melouny byly malé a spousta jich nestihla dozrát, tak jsem zvědavá jaké budou... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 14.3.2010
dekuji za odpověd na lilek. teda tu přísadu máte nádhernou. já to mám vše v bytě při teplotě asi 22 stupňů. sadila jsem před měsícem a tak pěkné je nemám. rajčátka už budu přepichovat, ale paprika má tak 4 cm. ale do Pulky května to snad vyroste.... celý příspěvek >
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 13.3.2010
dobrý den. já jsem si letos nasadila ze svých semínek rajčata tornádo a nejaké co nepraskají, a už je teda musím přesadit. pak z kupovaných semínek ´šery rajčátka žluté a červené, taky krásně rostou. dále mám celer, salát a kedlubny-z... celý příspěvek >
Založení trávníku, 11.3.2010
Děkuji to jsem si myslela. tak teď nevím jestli je lepší nechat plevel a trávu narůst, pak posříkat a teprve sadit nový trávník a nebo teda zrovna nasadit nový, ale abych to zas neměla plné plevele. Děkuji za odpověď Romana
Založení trávníku, 9.3.2010
dobrý den. mám v plánu letos nasadit drávník. Mám od podzimu zaoráno, tak to chci pohrabat a chtěla jsem to postříkat dominátorem nez budu set trávu, ale nevím jestli to není zbyteční kdyz ted tam ještě plevel není. A za jak dlouho se muže set tráva... celý příspěvek >
Nové odrůdy - 3, 18.2.2008
Dobrý večer má někdo skušenosti s odrůdou GOLDEN RIENDERS. Děkuji.
Kanadské borůvky - pěstování, 18.4.2007
Dobrý den, koupila jsem v kauflandu kanadskou borůvku, ale napsáno je na ní borůvka vysoká americká. Můžete mi poradit co jsem to koupila?Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika