Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky zežloutnou a uschnou, 9.6.2016
Dobrý den, papriky mi začaly žloutnout a nakonec uschne celá rostlina. Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji
Pila pro ženu, 10.2.2016
Nechci dělat reklamu, ale v tesku (naschvál chyba) je ted od 10,2,2016 pila hecht 45cm za 18stovek. Není to pila pro slabé ženy i já mám po hodině řezání pot na čele, ale je levná s 5,5 kily i s lištou. Mám ji cca. 6 let a když jsem ji v obchodě... celý příspěvek >
Jabloň Pink Lady, 9.11.2015
Pink Lady pěstuji asi 10let, přivezl jsem si je z Italie a celkem se mi daří.Postupně jsem si naočkoval asi 70stromků a můžu říct že je to nádherný pohled na tyto dozrávající jablka.Letos to vypadá na sklizen asi 1000kg.Pěstuji je na jížní Moravě.
Soužití dvou samců, 11.7.2015 Obsahuje fotku
No poradit nedovedum ale my měli taky takhle dva..nekastrované (beránek a zakrslík klasický a občas se honili tak jsme jen otevželi dvířka boxu..vylítli ven(měli veliký) a za chvilku je to přešlo a zase spolu spinkali a čistili se navzájem.. Teď... celý příspěvek >
Hryzec, 30.5.2014
Díky za informaci. Nora je cca 3 -5 cm pod povrchem, včetně tzv. hřbetu na povrchu, předpokádal jsem, že je od hryzce. 
Hryzec, 29.5.2014
Dobrý den, také jsem si pořídil Swiss past na hryzce s tím, že je to jednoduchá a účinná zbraň na ně. Bohužel prozatím je skóre vysoce aktivní pro hryzce. Po umístění pasti se po několika hodinách past zaklapne, ale místo hryzce je v ní plno hlíny.... celý příspěvek >
Psidium, 22.1.2014
To bude určitě nějaká nemoc, mě to dělá taky, na listech se tvoří fleky které zasychají, pak list upadne a větve bez listů pak taky usychají. Opadalo mě takto asi 80 % listů a mám obavy jestli Psidium dožije jara. Zvláštní je že to začalo až když... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Maroš
Levne tycky k reve, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Zdravím,  nosné dráty,, bezinal,, mám ve výšce 70 a 90 cm průměr 2,5 mm dvojdrátí taktéž bezinal průměr 1,8 mm ve výšce 125 a a jelikož sám jsem vysoký, tak proto 170 cm. Maroš
Levne tycky k reve, 15.5.2013 Obsahuje fotku
Sloupky a dráty jsem kupoval předloni v OSLAVANU, Náměšt n.Oslavou sloupky SPA 50EU 2 500mm cena 1 kus 121,- Kč bez DPH Drát Bezinal (průměr 1,8 mm, 2,00 mm, 2,20 mm, 2,50mm) cena za 1 kg 37,- Kč bez DPH Maroš
Slepice žere vejce, 8.5.2013
Dobrý koupyl bych od vás... Plastové snáškové hnízdo.3 kuse..???  Vejce se skutálí dolů a slepice na něj nemůže. Více viz obrázek... lumír
Je toto rakovina - a jak stromek zachránit?, 1.5.2013
Ten černý flek na stromku ve skutečnosti není, nějak vznikl při focení. Výrůstek vyřízneme a zatřeme stromovým balzámem. Všem děkuju za rady. Eva
Je toto rakovina - a jak stromek zachránit?, 30.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme na zahradě stromek odrůdy Rubinola zasazený na podzim 2009. Loni poprvé kvetl, letos je květy obsypaný, ale na jedné z hlavních větví se objevil útvar / viz foto/. Jedná se o rakovinu? A co se stromkem, neradi bychom o něj přišli.... celý příspěvek >
Název této rostliny, 26.10.2012 Obsahuje fotku
jedna se o tuhle rostlinu
Název této rostliny, 26.10.2012
Ahoj, muzete mi nekdo prosim pomoct, jaky je nazev teto rostliny? Diky ;)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika