Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom?, 19.10.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, nevite nekdo co je to za strom? Roste mi to za zahradou a az ted jsem si vzpomel na to ho vyfotit a zeptat se nekoho:)
Uhynulé rybičky, 7.8.2012
Dobrý den, dneska jsem se podívala na jezírko a rybky se zdály jako obvykle. Večer jsem se podívala znovu a čtyři rybičky uhynulya dvě rybičky žijí. Voda má jinou barvu nez obvykle. Dá se ty poslení rybky nějak zachránit?
Prosim o radu serizeni karburatoru Oleo-mac 947, 11.6.2012
L 1 + 1/4 ot.    H 1 + 7/8 ot. Já jsem takový problém řešil už několikrát. Jestli má pila více jak 6 - let, asi ano je nutné zvážit další investici do ní. Já jsem do ní vrazil do oprav tak 3000,- Kč. a je nespolehlivá (r.v. 2003).... celý příspěvek >
Chov krůt, 6.5.2012
Dobrý den, my chováme krůty na zahradě na venkově a někteří sousedé dělají větší kravál, než krůty. Ale jinak, když jsou spokojené, tak si popipávají velmi tichounce, v noci uplně zticha. Jen když je něco rozčílí - po čase poznají cizí, tak... celý příspěvek >
Můžou se dávat krůtám brambory?, 6.5.2012
 Mnohokrát děkuji za rady. Jsou pro mě cenné.
Můžou se dávat krůtám brambory?, 3.5.2012
Dobrý den, slyšela jsem, že se krůtám nemají dávat brambory, ale nevím proč. Je to pravda? Jaké je nejlepší krmivo pro krůty?  Děkuji za odpověď.
Agzat tuning, 21.3.2012
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda mi někdo neporadí co mám dělat s agzatem 4-takt, když mi to v nízkych otáčkách chcípáva. Kde může být chyba? Někde v přívodu paliva? Filtr je spinavý, ale zkoušel jsem to bez něj a je to stejné. Děkuji za prípadnou... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Jak jsem již dříve uvedl, chystám se zjara dát sloupky a natáhnou drátěnku.Budu dávat nosné dráty ve výšce 70 a 90 cm, dvojdrátí pak 125 a 170 cm.Sazeničky mám 120 od sebe, šířka řádku je 160.Každý se pak ale musí rozhodnout dle vlastních... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 22.2.2012
Po výsadbě jsem nechal min 2 a max.4 letorosty.Nepředpokládal jsem založení kmínku druhým rokem a bylo pro mě důležité, aby se rozvinul kořenový systém.Jsem na kopci, kde je sucho a dobrý kořenový systém je myslím základ úspěchu.2 x jsem odstranil... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Děkuji za rady, vše si ještě promyslím.Ještě se zeptám VJK, co mysíte ,,více škody než užitku". Mám tu viničku, rád a nechci ji uškodit.
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012
Jak jsem výše uvedl, jsem laik, jelikož jsem se na Jižní Moravu přistěhoval a řídím se radami starších a zkušených.A jelikož mi radili i při přípravě půdy a pak při výsadbě 400 sezeniček, které až na 3,krásně šly, proto se dále budu řídit jejich... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012 Obsahuje fotku
zw,mt,vz,pálava
Co vaše réva? (2012), 21.2.2012 Obsahuje fotku
Pročítám tuto diskuzi, pač mě čeká také jarní řez a jsem laik.Budu však dávat letorosty pryč-seříznu na dvě očka a kmínek příšti rok.Není, také dle mého názoru,  kam spěchat.  Odrůdy zw, mt,vz, pálava. jinak řez je pěkně názorně... celý příspěvek >
Odpudzovač ôs, 30.1.2012
Dejte pobjíž PET láhve s trochou piva.Mám to osvěčené, funguje to! vosy to přiláká a topí se jedna za druhou.J.R.
Odrůda Pinova, 30.1.2012
Pinova je velmi chutné jablko a vzhledově krásné oranžové barvy.Já mám asi 30 stromků které jsem si dovezl z Itálie a jsou na podnožích M9,takže s vysokou rodivostí.Mají-li dostatek vlahy, tak jsou absolutně bez chyby. Sklízím září-říjen.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika