Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení, 25.9.2010
Dobrý den, děkuji za radu a jetě bych se chtěl vrátit k dané odrudě Čacčanská najbolja, jedná se stromy které rostou do výšky? Nebo by záleželo jak si je budu pěstovat. Aby to v budoucnu nemělo vliv na množství úrody. Přes léto svítí na dané místo... celý příspěvek >
Sázení, 25.9.2010
Dobrý den, a jaké informace ještě poptřebujete? Jsem úplný začátečník tak potřebuji poradit.
Sázení, 17.9.2010
Dobrý den, chci se zeptat kdy je nejlepší vysázet švestky a jak provést výsadbu? Jak hluboko do zemi a jak daleko od sebe? A také bych se potřeboval poradit jaký druh je nejlepší? Chtěl bych malé stromy, velké a sladké plody.Děkuji
Zahradní traktor castelgarden XT190hd nebo MTD 75 platinum, 2.9.2010
Já jsem koupil traktor MTD 180 AMH (plynulá automatická převodovka na principu variátoru). Ze začátku to jelo dobře, ale teď mám oči, tak jen pro pláč. Z ničeho nic mi nechce dopředu vyjet kopec. Po spátku to zvládne bez problému. V servise si s tím... celý příspěvek >
Hydropřevodovka, 5.6.2010
dobrý den pořídil sem starší zahradní traktor (sekačku) husqvarna cth 150 s motorem b-s 15,5 poradte prosim jak či kde opravit hydropřevodovku po zahřátí strácí tah jak schládne zas chvíly jede za jakoukoli radu předem děkuji
Jahody, 26.4.2009
Mám jahody druhý rok na stejném místě, loni krásně plodily, ale tedˇ,když kvetou je hodně poupat jakoby uštíplých nebo ukouslých.Nevíte někdo co s tím?Děkuji za pomoc.
informace o pěstování fíku - smokvoň, 24.10.2008
Dobrý den, od známého jsem dostal fík-smokvon s jedním plodem který neuzrál a ted před zimou nevím jak ho zazimovat.Bydlím na jihovýchodě Moravy. Děkuji
Likvidace řas v malém jezírku, 24.5.2008
Hulič canabys Jednou jsem skusil dat to maleho korýtka šťerk a rostlinky pak jsem do nej na jedné strane poustel vodu a na konci jsem ji poustel spet. Výsledek voda jako křištal!!!
kalina - rozmnožovanie, 18.5.2008
Jelikož se mi nepodařilo napěstovat kalinu z větvičky, koupila jsem si krásnou asi 70cm vysokou v květináči. Zasadila ji do polostínu, zalévala a za týden mi uschly všechny lístečky. Kdo mi poradí a odpoví proč se to stalo. Vlasta
Jak rozmnožit hortenzii?, 18.5.2008
Zdravím Vás a píši svou zkušenost. Na podzim mi sousedka uryla část své hortenzie i s kořeny. Rozdělila jsem si to 3 kusy, zasadila na různá místa v zahradě a letos mi krásně obráží listy a doufám, že se dočkám i květů.  Mám to na slunci i v... celý příspěvek >
Andělská trumpeta - Durman, 28.10.2007
Mám pouze žlutý, růžový, bílý - jednoduchý, plnokvětý taky scháním.
Skalničky na upravený svah, 13.5.2007
Děkuji za odpovědi. Katka
Odrůdy meruněk, 10.5.2007
Já zase slyšel, že je to francouzská odrůda.
Rybíz, 6.5.2007
Koupili jsme asi 1,5m vysoký stromek černého a červeného rybízu.Po zasazení se nám asi po 4dnech zdá,že jakoby schne.co s tím??zaléváme a koupili jsme hnojivo na rybíz,stačí to?je vhodná rašelina nebo mulčovací kůra k těmto stromečkům?jsme... celý příspěvek >
Skalničky na upravený svah, 6.5.2007
Jsem zahrádkář začátečník.Svah jsme zpevnili plastovýma zatravňovacíma roštama a zasypali zeminou.Koupila jsme pár skalniček a zasadila.Můžete někdo poradit,co rychle a pěkně roste a co by bylo vhodné do našeho svahu??Chtěla bych trvalky.Můžu vyset i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika