Příspěvky uživatele - 0.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
křovinořez husqvarna 323r, 12.4.2007
Dík za radu,ůdržbu nebudu opomíjet.Hlavně aby tam nebyly plastové ložiska převody apod..Z.M.
křovinořez husqvarna 323r, 11.4.2007
Mám zájem koupit křovinořez na běžné používání kolem domu /struna/ a na sečení zahrady /nůž/ jetelina,tráva na seno.Uvažoval jsem o stihl FS 80 ale protože jsou výkonem téměř shodné rozhodla cena.Prosím o radu jestli má husqvarna v této... celý příspěvek >
Roundup - likvidace trávy, 2.4.2007
a) stromky mám okopané,takže roundap v blízkosti stromku nepoužívám,za větrného počasí nestříkám. b)pařez raději pěkně rukama vyryju aby mi tam nestrašil delší dobu,tak si udržuji kondičku(doporučuji-lepší než utrácet v posilovně,nebo za... celý příspěvek >
špendlíky, 23.3.2007
taky si myslím.Libor
špendlíky, 23.3.2007
Ve velké většině co se ptám v okolí jsou tyto stromy hodně staré a napadené.Nevím jak v Hrozenkově,ale zjistím to.Libor
odruda Wangenheimova, 23.3.2007
Přesněji180 mnm.Libor
hybrid švestkomeruňka, 22.3.2007
Pro zjištění typu-no to jsem zvědavý co z toho vyroste-budiž.Ale pro chuť ať už meruňky,nebo trnky je to zbytečné.I pro slivovici tyto stromky nemají význam.Libor
špendlíky, 22.3.2007
Špendlík je opravdu kumšt v této době sehnat.Myslím tím špendlík,který měl žlutý,oválný ,švetkový plod.Ve většině zahrádkářství jsou k sehnání,ale jde o nějaké druhy mirabelí,což může být v sadě nakonec veliký problém.(jako maliny).Raději bych v... celý příspěvek >
špendlíky, 22.3.2007
divil bych se ,že z č.lep. by vznikl špendlík.Snad pouze nějaký odkopek z myrobalánu.Libor
odruda Wangenheimova, 22.3.2007
já jsem měl tuto "trnku" asi 10 let.Začátek mě překvapil,později jsem pozoroval stupňovitě slabší a slabší výnos.nmožná to chtělo víc živin do půdy a nebo je to odrůdou.Můj sad této odrůdy se nacházel asi 150 mnm.no nechci špatně radit,ale... celý příspěvek >
Může jako opylovač zelené renklody sloužit švestka, 17.3.2007
Myslím si, že je dobré vědět, co máte na zahradě za druh, ale opylovači zelené renglody jsou Althanova, Nancyská, Vlaška a Domácí velkoplodá. Libor
Althanova renklóda, 17.3.2007
děkuji pane Milane.Libor
Odrůdy meruněk, 16.3.2007
koupil jsem meruňku Sandrop.Vůbec nevím o jaký druh jde.Poradí mi někdo_?Libor
Althanova renklóda, 16.3.2007
je pravdou,že pro althanovu renglodu je opylovačem pouze zelená rengloda_?Libor
Chci si založit sad, 10.3.2007
děkuji za radu,zítra jdu sadit. libor
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika